Uzraksta ”Rīga” sirsniņa esot pagaidu projekts

Komentāri

”Jebkurā gadījumā sirsniņa ir pagaidu projekts. Sarkanbaltsarkanā sirsniņa uzrakstā ”Rīga” būs līdz 18. novembrim. Pēc tam – skatīsimies,” pauda Rīgas mērs Nils Ušakovs LNT raidījumā ”900 sekundes”.

Viņš norādīja, ka, neņemot vērā sabiedrības sašutumu, Rīgas sirsniņa esot piesaistījusi ārvalstu mediju uzmanību. Tā esot bijusi bezmaksas reklāma Rīgai

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To, kam pieder ideja uzrakstā ”Rīga” garumzīmi aizvietot ar sirsniņu, N. Ušakovs neatklāj.

Jau ziņots, ka aizvadītās darbas nedēļas beigās kāds zilibalto sirsniņu pārkrāsojis Latvijas karoga – sarkanbaltsarkanās – krāsās.

Bezgaumība, neprofesionalitāte, iejaukšanās lietās, gar kurām nav daļas – tā sirsniņas parādīšanos uzrakstā ”Rīga” raksturo oriģinālā uzraksta ”Rīga” autors, mākslinieks Valdis Celms. Tikmēr dzejniece Inese Zandere norādīja, ka garumzīmes pazušana no uzraksta ”Rīga” iemieso daudzus citus jautājumus, piemēram, – jautājumu par valodu. Plašāk portāla SKATIES apkopoto ekspertu, kā arī mākslinieka V. Celma vērtējumu varat aplūkot, klikšķinot šeit!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl