5 komentāri

Priekšvēlēšanu maratona laikā Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”) steidza “atsvaidzināties” Daugavas ūdenī. Ģērbies makšķernieka tērpā, viņš līdz viduklim ūdenī pie Salu tilta ielaida 15 000 vimbu mazuļu.

Mēģinājums spodrināt spalvas gan izvērtās ne pārāk veiksmīgs, turpat blakus ir notekūdeņu caurules, turklāt pieredzējušie makšķernieki šo sauc par absolūti bezjēdzīgu rīcību – vimbu mēģinājumi nārstot būs nesekmīgi, jo to dabisko nārstošanas ceļu aizšķērsos Rīgas HES.

Ušakovs kopā ar domes Vides komitejas priekšsēdētāju Vjačeslavu Stepaņenko ielaida Daugavā pie Salu tilta 15 000 vimbu mazuļus. Abi kandidē vēlēšanās.

Iespējams, steigā rīkojot šo pasākumu, domnieki nepamanīja ironisku faktu: zivju mazuļus caur lielu šļūteni viņi ielaida piesārņotā ūdenī, tieši blakus notekūdeņu caurulēm, kas likteņupē iepludina Salu tilta brauktuves atkritumu kokteili. Notiekošo vēroja Valsts vides dienests, kas aicināja par zivju veselību nesatraukties.

Makšķernieku vidū šis žests izraisījis pamatīgu pārsteigumu.

TOP komentāri

  • es
  • Purvs
  • Gruntmans
    +3 +2 -1

    Gruntmans

    Būs kā pēc maratona ar to enerģijas dzērienu rīšanu, pēc šitā pasākuma atkal būs jābrauc ārstēties uz štatiem, skat būs noķēris kādu pura vēdzeli pakaļā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl