1 komentārs

Rīgas mērs Nils Ušakovs ieturējis ierasto stāju un paziņojis, – ja reiz valsts Sv. Pētera baznīcu atdos luterāņiem, tad “Ave Sol” koncertzāli, Rīgas Svētā Pētera un Pāvila baznīcu, jāatdod pareizticīgajiem.

Jau ziņojām, ka valdība šonedēļ konceptuāli atbalstīja Sv. Pētera baznīcas nodošanu luterāņu baznīcai. Līdz šim dievnams faktiski skaitījās bezsaimnieka manta. Pret šādu ieceri bija “Saskaņas” vadītā Rīgas dome, kas pēdējos gadus tradicionāli nostājas pret valdības lēmumiem. Galvaspilsētas mērs Ušakovs norādījis, ka koncertzāli “Avo Sol” taisnīguma vārdā ir jāatdod pareizticīgajiem.

Turklāt Ušakovs uzsver, ka, atdodot “Ave Sol” pareizticīgajiem, ieguvēji būšot nevis krievi, bet tieši latvieši, kuriem būšot jauns dievnams.

Pret Ušakova ideju ar skepsi raugās domes opozīcija. Savukārt pats Ušakovs atzīst, ka ir vairākas juridiskas neskaidrības, kas jānovērš, pirms “Ave Sol” atdošana varētu notikt.

TOP komentāri

  • Edvards
    +1 +1 0

    Edvards

    Sasmakas Centra stulbais KREMLINGU KLEPTOKRĀTS turpina ar valsts naida kurināšanu!! Tā pat DRĪZ sēdēs cietumā!! Vai muks uz valsti kurā neatdos kad izsniedz aresta orderi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl