Komentāri
Ušakova solītais sabiedriskais transports pāri Dienvidu tiltam tā arī nav ieviests
Dienvidu tilts. (Foto: LETA)

Lai arī 2013. gada vasarā Rīgas mērs Nils Ušakovs solījis gada laikā ieviest sabiedriskā transporta maršrutu pāri Dienvidu tiltam, kas savienotu Ziepniekkalnu un Pļavniekus, patlaban tas tā arī nav izdarīts.

Tiesa gan, uzņēmuma Rīgas satiksme pārstāvji pauž, ka šobrīd pie šā savienojuma izveides tiek strādāts ”ar augstāko prioritāti”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mums ir svarīgi nākamgad palaist jaunus maršrutus. Piemēram, pāri Dienvidu tiltam, savienojot Ziepniekkalnu ”pa tiešo” ar Pļavniekiem,” tā 2013. gada jūnijā Rīgas mērs Nils Ušakovs pauda raidījumā Labrīt, Latvija!

Tikmēr Rīgas satiksmes pārstāvis Viktors Zaķis portālam Skaties.lv stāsta, ka ”process nav apstājies, lai arī ir gausāks, kā vēlētos”.

Viktors Zaķis, Rīgas satiksme pārstāvis:

Process nav apstājies, un patlaban notiek aktīvs sagatavošanās darbs citiem jauniem maršrutiem. Tā kā tas ir sarežģīts process, kurā ir iesaistītas daudzas pilsētas iestādes, ne tikai pārvadātājs, tad arī šis process ir gausāks, kā vēlētos. Ir jāveic dažādi infrastruktūras uzlabošanas pasākumi – pieturvietu izbūve, ceļazīmju uzstādīšana, krustojumu paplašināšana utt. Minētais savienojums Ziepniekkalns–Pļavnieki ir ļoti aktuāls jautājums, un pie šā ar augstāko prioritāti šobrīd arī tiek strādāts.

Tikmēr viņš akcentē, ka 2014. gadā Rīgas satiksme atklājusi divus jaunus maršrutus – Ziepniekkalns–Bolderāja (Nr. 56) un Abrenes iela–Ķīpsala (Nr. 57).

”G. Zemgala pārvada izmantošana sabiedriskajam transportam arī tiek izskatīta, bet šobrīd ir pāragri minēt, vai tas tiks izmantots, jo, ja to izmanto, veidojas situācija, kad nākas izlaist Gaujas ielā esošos lielos sabiedriskos objektus, kā VID ēku un Iekšlietu ministrijas ēku kompleksu, kas ir ar lielu pasažieru plūsmu,” pauda V. Zaķis.

Lasi vēl