Urmass nosapņo, – Nils pieprasījis no Mamikina pusi budžeta, kas domāts eirodeputāta palīgiem

1 komentārs

Skaties.lv igauņu līdzstrādnieks nolēmis stingri iestāties pret Nila nelabvēļiem. Viņš saredz, ka Nilam uzbrūk visi pēc kārtas. Piemēram, viņa līdzgaitnieks, “Saskaņas” dibinātājs un vadītāja vietnieks Jānis Urbanovičs. Urmass nesaprot, kā Nila partijas biedrs Jānis Urbanovičs var tik slikti par Nilu izteikties divās intervijās, kur viņš piemin kaut kādus uzņēmējus, kas Urbanovičam sūdzējušies par korupciju Rīgas domē.

”Būtu tas Jānis Urbanovičs uzrakstījis iesniegumu KNAB,” pamāca Urmass.

Nilam uzbrūk arī kāds spoks, kas ieperinās cilvēku prātos un rada sapņus ar tādu vīziju, ka Nils savulaik pieprasījis no Eiroparlamenta deputāta Andreja Mamikina pusi no tā budžeta, kas viņam kā Eiropas Parlamenta deputātam pieejams palīgu algošanai.

Pēc ievēlēšanas Eiroparlamentā Mamikins pieņēmis darbā trīs Rīgas domes darbiniekus. Nila Ušakova biroja darbinieci Olgu Portnovu, domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāju Lailu Īvānu un portāla Riga.lv galveno redaktori Aleksandru Gluhihu.

Urmass Kanāls

Urmass Kanāls
Skaties.lv igauņu līdzstrādnieks

Uzmācīgais murgs, kas piemeklējis Urmasu, rada vīziju, ka šiem cilvēkiem pie Mamikina nopelnītā alga bija jāatdod atpakaļ Nilam

Ar gandarījumu Urmass pēc smagā murga pamodies un secinājis, ka nekas no sapņotā nav piepildījies. ”Tā taču nevar būt, Nils nevar tik slikti rīkoties,” saka Urmass Kanāls, piebilstot, ka, ja KNAB darbiniekiem galīgi nav ko darīt, viņi var drošības pēc nopratināt Nilu un tos trīs domes darbiniekus un pārliecināties, cik labs un nevainīgs ir Nils.

Par savu sapni Urmass pasūdzējās arī Rīgas Nilam. Viņš atbildēja, ka Eiroparlamenta deputātam savu palīgu kandidatūras ir jāsaskaņo ar partiju. Tāds esot “Saskaņas” valdes lēmums. Nils arī vērsa uzmanību uz to, ka Olga Portnova, Laila Īvāna un Aleksandra Gluhiha vislielākajā mērā palīdzējušas Mamikinam tikt ievēlētam Eiropas Parlamentā. Attiecībā uz to, ka no šīm kundzēm būtu atprasīti ienākumi, Nils ļoti pareizi izteicās: ”Pilnīgs murgs.”

1 komentārs