Urmasa Kanāla nejēdzību tops: valsts ar Gausu vasarā noslēgusi jaunu, “cietu” līgumu

0 Komentāru
Urmasa Kanāla nejēdzību tops: valsts ar Gausu vasarā noslēgusi jaunu, “cietu” līgumu
Foto: F64

Pagājušonedēļ Latviju pāršalca vairākas satraucošas ziņas saistībā ar valdības stabilitāti un nacionālo lidsabiedrību airBaltic. Igauņu spiegs Urmass Kanāls, kam ir savs skatījums uz Dzintara zemē notiekošo, ir izveidojis savu lielāko nejēdzību topu.

Izrādās, ka premjere Laimdota Straujuma par savu gatavību demisionēt ceturtdien Vienotības frakcijā ir pamanījusies paziņot pat divas reizes – sākotnēji sarunā ar Kārli Šadurski un citiem klātesošajiem, bet pēc tam ar Solvitu Āboltiņu.

Pagājušā nedēļa bijusi spraiga arī lidsabiedrībai airBaltic, kurai nācās no Ēģiptes kūrortiem nogādāt atpakaļ tur “iestrēgušos” pašmāju tūristus. Taču tas nebūt nav viss – atklājies, ka airBaltic boss Martins Gauss šajā vasarā ticis pie naudīga līguma un vēl trīs gadus saņems iespaidīgu algu par savu darbu.

Tāpat airBaltic būs ne tikai pirmā aviokompānija pasaulē, kas pārvadās pasažierus ar jaunajām Bombardier CS300 lidmašīnām, bet arī pirmā Eiropā, kas vizinās cilvēkus ar Krievijas kara rūpnīcā Suhoj ražotajiem Suhoj Superjet 100 lidaparātiem.

Skaties video:

0 Komentāru