Komentāri

Saeima ārkārtas sēdē lielā vienprātībā apstiprinājusi pēdējā brīža izmaiņas nodokļos. Lēmums atteikties no ieceres nākamgad ieviest sociālo iemaksu minimumu, tā vietā palielinot mikrouzņēmumu nodokli, tika pieņemts vienbalsīgi.

Valdības stabilitātes vārdā par izmaiņām balsoja arī “Vienotība”, lai gan tā joprojām ir pārliecināta, ka šīsdienas lēmums neieviest sociālo iemaksu minimumu ir brāķis ar lielo burtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Upenieks, Saeimas deputāts, “Vienotība”

Mēs nedrīkstam paplašināt jau tā lielo cilvēku loku, kuri ir pakļauti nabadzības un sociālās atstumtības riskam. Teikšu godīgi: man ir apnicis skatīties, kā slimi bērni tiek vesti uz bērnudārzu, man ir apnicis skatīties, kad slimi cilvēki iet uz darbu ar 39 un 40 grādu temperatūru.

Lai gan “Vienotība” neatbalsta arī mikrouzņēmumu nodokļa palielināšanu līdz 15%, tā balsoja par šiem likuma labojumiem. Līdz ar to izveidojusies situācija, ka “Vienotība” ir atbalstījusi nodokļu izmaiņas, kurām tā patiesībā nemaz nepiekrīt.

Video: LNT Ziņu sižets

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl