Komentāri

Saeima ārkārtas sēdē lielā vienprātībā apstiprinājusi pēdējā brīža izmaiņas nodokļos. Lēmums atteikties no ieceres nākamgad ieviest sociālo iemaksu minimumu, tā vietā palielinot mikrouzņēmumu nodokli, tika pieņemts vienbalsīgi.

Valdības stabilitātes vārdā par izmaiņām balsoja arī “Vienotība”, lai gan tā joprojām ir pārliecināta, ka šīsdienas lēmums neieviest sociālo iemaksu minimumu ir brāķis ar lielo burtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Upenieks, Saeimas deputāts, “Vienotība”

Mēs nedrīkstam paplašināt jau tā lielo cilvēku loku, kuri ir pakļauti nabadzības un sociālās atstumtības riskam. Teikšu godīgi: man ir apnicis skatīties, kā slimi bērni tiek vesti uz bērnudārzu, man ir apnicis skatīties, kad slimi cilvēki iet uz darbu ar 39 un 40 grādu temperatūru.

Lai gan “Vienotība” neatbalsta arī mikrouzņēmumu nodokļa palielināšanu līdz 15%, tā balsoja par šiem likuma labojumiem. Līdz ar to izveidojusies situācija, ka “Vienotība” ir atbalstījusi nodokļu izmaiņas, kurām tā patiesībā nemaz nepiekrīt.

Video: LNT Ziņu sižets

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl