Komentāri

Saeima ārkārtas sēdē lielā vienprātībā apstiprinājusi pēdējā brīža izmaiņas nodokļos. Lēmums atteikties no ieceres nākamgad ieviest sociālo iemaksu minimumu, tā vietā palielinot mikrouzņēmumu nodokli, tika pieņemts vienbalsīgi.

Valdības stabilitātes vārdā par izmaiņām balsoja arī “Vienotība”, lai gan tā joprojām ir pārliecināta, ka šīsdienas lēmums neieviest sociālo iemaksu minimumu ir brāķis ar lielo burtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Upenieks, Saeimas deputāts, “Vienotība”

Mēs nedrīkstam paplašināt jau tā lielo cilvēku loku, kuri ir pakļauti nabadzības un sociālās atstumtības riskam. Teikšu godīgi: man ir apnicis skatīties, kā slimi bērni tiek vesti uz bērnudārzu, man ir apnicis skatīties, kad slimi cilvēki iet uz darbu ar 39 un 40 grādu temperatūru.

Lai gan “Vienotība” neatbalsta arī mikrouzņēmumu nodokļa palielināšanu līdz 15%, tā balsoja par šiem likuma labojumiem. Līdz ar to izveidojusies situācija, ka “Vienotība” ir atbalstījusi nodokļu izmaiņas, kurām tā patiesībā nemaz nepiekrīt.

Video: LNT Ziņu sižets

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl