Komentāri

Lepns. Stiprs. Pamanāms. Šāds nosaukums dots izstādei, kas veltīta dzīvei, kad tā jāmācās veidot no jauna. Tā ir izstāde un reizē stāsts par jauniem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un viņu spēju – nezaudēt garaspēku. 

Pirms trim gadiem Gustavs Pētersīlis bija viens no daudzsološākajiem Latvijas BMX riteņbraucējiem. Junioru konkurencē izcīnījis uzvaru Baltijas kausā. Sapņoja par visaugstāko, kas šajā sporta veidā sasniedzams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču treniņa laikā piedzīvotais kritiens, šobrīd Gustavu piesaistījis ratiņkrēslam. Viņš ir viens no varoņiem, fotoizstādē Lepns. Stiprs. Pamanāms. Attēlā viņš redzams ar draudzeni.

Izstādes zemteksts ir motivēt tos, kas apstākļu dēļ pazaudējuši ticību dzīvei. Gustavs ar riteni brauc arī tagad. Tikai citu. Speciāli pielāgotu.

Viens no organizatoriem ir Gatis Caunītis. Bērnībā traģiskā negadījumā viņš zaudēja abas rokas.

Tomēr ar savu neatlaidību un apkārtējo cilvēku atbalstu ir kļuvis par pirmo autovadītāju Latvijā, kurš ieguvis autovadītāja apliecību, un autovadīšanā izmanto tikai kājas.

Tagad viņš saka, ikdienā cilvēki nenovērtē to, kas viņiem dots.

Izstāde ar Valtera Mednieka veidotajām fotogrāfijām šonedēļ apskatāma Rīgā Galerā PopUp. Savukārt pēc tam tā uzsāks ceļu citās Latvijas pilsētās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl