Unikāla izstāde, kuras mērķis ir motivēt tos, kuri apstākļu dēļ pazaudējuši ticību dzīvei

Komentāri

Lepns. Stiprs. Pamanāms. Šāds nosaukums dots izstādei, kas veltīta dzīvei, kad tā jāmācās veidot no jauna. Tā ir izstāde un reizē stāsts par jauniem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un viņu spēju – nezaudēt garaspēku. 

Pirms trim gadiem Gustavs Pētersīlis bija viens no daudzsološākajiem Latvijas BMX riteņbraucējiem. Junioru konkurencē izcīnījis uzvaru Baltijas kausā. Sapņoja par visaugstāko, kas šajā sporta veidā sasniedzams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču treniņa laikā piedzīvotais kritiens, šobrīd Gustavu piesaistījis ratiņkrēslam. Viņš ir viens no varoņiem, fotoizstādē Lepns. Stiprs. Pamanāms. Attēlā viņš redzams ar draudzeni.

Izstādes zemteksts ir motivēt tos, kas apstākļu dēļ pazaudējuši ticību dzīvei. Gustavs ar riteni brauc arī tagad. Tikai citu. Speciāli pielāgotu.

Viens no organizatoriem ir Gatis Caunītis. Bērnībā traģiskā negadījumā viņš zaudēja abas rokas.

Tomēr ar savu neatlaidību un apkārtējo cilvēku atbalstu ir kļuvis par pirmo autovadītāju Latvijā, kurš ieguvis autovadītāja apliecību, un autovadīšanā izmanto tikai kājas.

Tagad viņš saka, ikdienā cilvēki nenovērtē to, kas viņiem dots.

Izstāde ar Valtera Mednieka veidotajām fotogrāfijām šonedēļ apskatāma Rīgā Galerā PopUp. Savukārt pēc tam tā uzsāks ceļu citās Latvijas pilsētās.

Lasi vēl