Komentāri

“Kurš no izvirzītajiem kandidātiem tiesībsarga amatam, Jūsuprāt, būtu piemērotākais?” – kā Tu atbildētu uz šādu jautājumu. Izrādās, lielākā daļa jeb 58% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju saka – viņiem trūkst informācijas, lai novērtētu pretendentu spējas. 

Tikmēr pašreizējā tiesībsarga Jura Jansona palikšanu augstajā amatā atbalstītu piektā daļa aptaujāto, jo 20% respondentu viņu uzskata par piemērotu šim darbam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt otru kandidāti Ilzi Bērziņu – Ruķeri šajā amatā vēlētos redzēt vien 3% aptaujas dalībnieku.

Tikmēr katrs desmitais aptaujātais norāda, ka, viņuprāt, tiesībsarga amatam nav piemērots neviens no izvirzītajiem kandidātiem.

Tostarp vēl 9% respondentu norāda, ka ir vienalga, kurš no viņiem būtu piemērotāks un labāk spētu darboties tiesību aizsardzībā.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl