7 komentāri

Ziemassvētki pienākuši arī dzīvnieku patversmē Ulubele, kurai nedēļas laikā saziedoti 20 000 eiro. 350 kustoņiem, kuri savas dienas pavada Ulubeles voljeros nākamais gads tādēļ būs gaišāks un tīrāks.

Tomēr patversmes Vadība aicina dzīvnieku mīļotājus neapstāties – lai piepildītos sapnis par dzīves uzlabošanu visiem patversmes iemītniekiem jāsavāc vēl gandrīz tikpat daudz naudas.

Dzīvnieku patversme Ulubele pastāv jau desmit gadus un katru gadu Ziemassvētkos visi patversmes draugi, brīvprātīgie, un atbalstītāji piedalās pateicības brokastīs. Tajās tiek apsveikti nesavtīgākie brīvprātīgie, patversme saņem dāvanas no labdariem un dienas beigās daži laimīgākie dzīvnieki dodas uz jaunām mājām

Atšķirībā no citām iestādēm, Ulubelē dzīvnieki nekad netiek iemidzināti. Tādēļ pagājušogad uzbūvēti daudzi jauni voljeri kā arī speciāla opīšu māja tiem patversmes iemītniekiem, kuri te jau sasnieguši cienījamu vecumu.

 

Arī nākamgad darāmo darbu netrūkst. Visu lielo cerību piepildīšanai vajadzētu vairāk nekā 40 000 eiro, bet šobrīd saziedota aptuveni puse no šīs summas. Suņu voljeri iesniedzas dziļi mežā un ziemas vakaros kopējiem jāvalkā cepures ar lukturi kā kalnračiem, lai varētu redzēt ko dara.

Tādēļ daļa naudas tiks izmantota apgaismojuma ierīkošanai. Vēl daļa būs vajadzīga, lai savestu kārtībā kanalizāciju patversmes teritorijā. Nauda aizies arī barībai, malkai, pavadām un rotaļlietām dzīvniekiem.

Savukārt lielais projekts, kas šobrīd vēl ir zem jautājuma zīmes, ir jauni voljeri tiem suņiem, kuri šobrīd vēl dzīvo pie ķēdes.

 

Lai to varētu izdarīt, gan vēl pietrūkst aptuveni astoņpadsmit ar pusi tūkstoši eiro.

Patversmes vadītāja atgādina, ka brīvprātīgo nekad nevar būt par daudz. Lai visus dzīvniekus varētu izvest pastaigās un pievērst uzmanību katram kustonim, būtu vajadzīgi vismaz 50 brīvprātīgie dienā.

Ulubelē šobrīd dzīvo nedaudz vairāk nekā 350 likteņa pabērnu. No tiem aptuveni 200 suņi un 150 kaķi.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Cilts
  +2 +2 0

  Cilts

  Šeit gan ir vieta, kur var redzēt jēgpilnu rīcību ar naudu.
  Uz šejieni derētu sūtīt mācīties tos, kuri rīkojas ar valsts naudu.
 • Pupa
  +2 +2 0

  Pupa

  SunsFuns - es kādreiz arī tā domāju.
  Tas īsais kurss ir vairāk nekā noderīgs. Īpaši redzot, kā pārjūsmīgas mammiņas iedod suņa pavadu bērnam, bet nesaprot to, ka viņi viens otru pirmo reizi redz.
  Ir lietas, kuras jāzin un jāuztver mierīgi. Vienmēr liekas, ka zinu visu.
 • suņumīle
  +2 +2 0

  suņumīle

  Jums vienkārši jānoklausās īss kurss par to,ko drīkst un nedrīkst darīt pastaigas laikā!Ja jau ir vēlme ko iemācīt bērnam,tad atradīsies arī laiks lekcijai,nevis nikniem komentāriem šeit. :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl