“Ulubelē” tapis unikāls “Kaķu dārzs”, un sestdien patversmē paredzēta rudens talka

Pievienot komentāru

Dzīvnieku patversmē “Ulubele” tapis unikāls “Kaķu dārzs”, un sestdien, 12. septembrī, tajā paredzēta rudens talka, kurā aicināts pieteikties ikviens palīdzēt gribētājs, vēsta TV3 Ziņu raidījums “900 sekundes”.

“Ulubeles” izveidotais “Kaķu dārzs” ir sen lolots sapnis – atbilstoša dzīves telpa tiem patversmē nonākušajiem kaķiem, kuri raduši dzīvot ārā un, kuri nav un nekad nebūs mīlīgi klēpja minkas.

Patversmē bieži nonāk ielas kaķu koloniju iemītnieki, kuri ir savainoti vai slimi. Palikšana patversmes iekštelpās viņiem ir grūta, turklāt bailīgos, mežonīgos un neatkarīgos kaķus cilvēki reti izvēlas adopcijai.

“Šiem kaķiem ir ļoti nepieciešams “Kaķu dārzs”! Viņiem būs iespēja gan dzīvot ārā, izvēlēties guļvietas šeit ārā, bet, kad ir auksts, būs brīnišķīgas istabiņas, kurās viņi varēs paslēpties un gulēt naktīs un izvēlēties savu dzīves telpu,” pauda dzīvnieku patversmes “Ulubele” pārstāve Diāna Elekse.

Brīvprātīgie un ciemiņi turpmāk varēs atbraukt uz “Ulubeli” un pavērot kaķu dzīvi šajās mājās. Tas būs arī veids, kā viņus vieglāk pieradināt un, iespējams, tikt pie jauniem saimniekiem. Šobrīd no 300 kaķiem “Ulubelē” ārā mitinās 35.

Sestdien, 12. septembrī, “Ulubelē” paredzēta arī rudens talka, kurā iedzīvotāji aicināti iepriekš pieteikties mājaslapā “labie darbi.lv “.