“Ulubelē” nogādā Rīgā atrastu pundurcūciņu, kura noklīdusi no labākā drauga – nūtrijas

7 komentāri
“Ulubelē” nogādā Rīgā atrastu pundurcūciņu, kura noklīdusi no labākā drauga – nūtrijas
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (SCANPIX/AFP)

Rīgas pašvaldības policija 26. jūnija vēlā vakarā saņēma ziņu, ka kādā Rīgas rajonā pamanīts savāds mazs dzīvnieciņš, un tas tika operatīvi nogādāts drošībā “Ulubelē”, “Facebook” informē dzīvnieku patversmes pārstāvji.

Izrādījās, ka policijas atrastais dzīvnieciņš ir jauna pundurcūciņa.

Taču ilgi patversmē dzīvnieciņam nenācās palikt, jo jau nākamajā rītā “Ulubelē” atskanēja telefona zvans, kurā dzīvnieka īpašnieks stāstīja, ka sivēna draugs – nūtrija – “ļoti raud pēc pazudušā draudziņa”. Patversmei tas likās sirreāls stāsts.

Taču, patiesi, ierodoties saimniekam ar ģimeni, izrādījās, ka sivēns Bosi un nūtrija Karli ir nešķirami draugi. Izrādās, Karli skaļi un gauži raudājis, kad Bosi esot pēkšņi pazudis.

“Kad pēc dažām stundām atbrauca Bosi ģimene un viņa draugs Karli – satikšanās bija mīļa un laimīga. Neapšaubāmi – dzīvniekiem ir jūtas, un tie tāpat izjūt mīlestību, pieķeršanos, bailes un prieku!” sociālā tīkla “Facebook” profilā padalījusies “Ulubele”.

Saimnieks stāstījis, ka abi četrkājaiņi ir nešķirami gan mājās, gan izbraukumos. Kopā tos peldina Daugavā un jūrā bez pavadiņas, bez īpaša aicinājuma tie vienmēr atgriežas un vienmēr ir kopā. Pastaigas un izbraucieni uz jūru, kad abi draugi uzticīgi sargā saimnieku drēbes peldes laikā. “Kārtīga un inteliģenta uzvedība mājā ir tikai pašsaprotama lieta. Ideāla saskaņa un nešķirama draudzība. Tāpēc Bosi nejaušā noklīšana bija šoks visiem, kas tagad liek būt divkārt uzmanīgiem,” stāsta patversmē, informējot par neticamo sivēna un nūtrijas draudzību un atkalredzēšanās prieku.

“Kāda gan nozīme ārējam veidolam – tā ir sirds saskaņa. Ko arī turpmāk viņiem un viņu ģimenei novēlam!” stāstu nobeidz “Ulubele”.

26.jūnija vēlā vakarā Rīgas pašvaldības policija saņēma ziņu – kādā Rīgas rajonā pamanīts savāds mazs dzīvnieciņš. Pateicoties pašvaldības policijas operatīvai reakcijai, viņš drīz vien nonāca drošībā Ulubelē. Izrādījās, ka tā ir jauna pundurcūciņa. 🐷 🐽Nākamajā rītā patversmē atskanēja zvans : sivēna draugs ļoti raud pēc pazudušā draudziņa. Mums tas likās sirreāls stāsts. 🐾Kamēr patiesi izrādījās – sivēns Bosi un nūtrija Karli ir nešķirami draugi! Karli skaļi un gauži raudājis, kad Bosi pēkšņi pazudis….Vēl sirreālāka sajūta. 🐾Kad pēc dažām stundām atbrauca Bosi ģimene un viņa draugs Karli – satikšanās bija mīļa un laimīga. Neapšaubāmi – dzīvniekiem ir jūtas un tie tāpat izjūt mīlestību, pieķeršanos, bailes un prieku! 💞Saimnieks stāsta, ka abi četrkājaiņi ir nešķirami gan mājās, gan izbraukumos. Kopā tiek peldināti Daugavā un jūrā (bez pavadiņas!) un bez īpaša aicinājuma vienmēr atgriežas un vienmēr kopā. Pastaigas un izbraucieni uz jūru, kad abi draugi uzticīgi sargā saimnieku drēbes peldes laikā. Kārtīga un inteliģenta uzvedība mājā ir tikai pašsaprotama lieta. Ideāla saskaņa un nešķirama draudzība. Tāpēc Bosi nejaušā noklīšana bija šoks visiem, kas tagad liek būt divkārt uzmanīgiem.Lai cik neticami tas liktos – sivēns un nūtrija… 💞Kāda gan nozīme ārējam veidolam – tā ir sirds saskaņa.❤️Ko arī turpmāk viņiem un viņu ģimenei novēlam!#ulubele #nokillshelter #dzilvēks

Posted by Dzīvnieku patversme "Ulubele" on Sunday, June 27, 2021

7 komentāri