Ulmanim svarīgākais Latvijā ir tēva mājas

Komentāri

Bijušais prezidents Guntis Ulmanis, runājot par to, kas viņam Latvijā ir vissvarīgākais, atklāj, ka tās ir viņa mājas.

”Vēsture un dzīve tā ar mani izrīkojās, ka tās mājas, kurās piedzimu, tika vardarbīgi nojauktas. Vienmēr esmu dzīvojis ar domu, ka es tās kādreiz atjaunošu,” atklāj Guntis Ulmanis, ”un, kad celtnieki man prasīja – ko tu gribi būvēt, teicu, ka negribu būvēt māju, es gribu uzbūvēt tēva māju! Ar to visu, kas ir raksturīgs šim jēdzienam, ar to sajūtu un mīlestību, ko senči ir ielikuši mūsos un ko mēs nodosim nākamajām paaudzēm. Lai kur mēs arī būtu, vienmēr gribēsim būt tēva mājās. Un es būtu bezgala laimīgs, ja tā domātu arī nākamās paaudzēs.” Vairāk skaties video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl