Ukrainas ārlietu ministrs, vizītē Rīgā, aicina pastiprināt spiedienu uz Krieviju

1 komentārs
Ukrainas ārlietu ministrs, vizītē Rīgā, aicina pastiprināt spiedienu uz Krieviju
Ukrainas ārlietu ministrs Pavlo Kļimkins (no kreisās) un Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalās preses konferencē pēc tikšanās Ārlietu ministrijā. (Zane Bitere / LETA)

Ukrainas ārlietu ministrs Pavlo Kļimkins, kurš ieradies Rīgā, cer uz starptautiskās sabiedrības atbalstu, lai tiktu pārtraukti cilvēktiesību pārkāpumi Krievijas okupētajā Krimā, kur tiek vajāti vietējie iedzīvotāji, it sevišķi tatāri.

Cilvēktiesību situācijas pasliktināšanās Krimā bija viens no tematiem, ko Ukrainas ārlietu ministrs apsprieda ar savu Latvijas kolēģi Edgaru Rinkēviču. Viņi pārrunājuši gadījumus, kad nepamatoti tikuši notiesāti un ieslodzīti Krimas tatāru aktīvisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mums nepieciešama solidaritāte, un ir jāizdara lielāks spiediens uz Krieviju, lai novērstu cilvēktiesību pārkāpumus Krimā, jo cilvēki cieš – gan Krimas tatāri, gan ukraiņi, gan krieviski runājošie – visi, kuri ir pret Krievijas okupāciju,” teica Kļimkins.

Edgars Rinkēvičs atkārtoti pauda atbalstu Ukrainas teritorijas vienotībai un viņš sola, ka Latvija darīs visu, lai Krimas pretlikumīgās okupācijas jautājums nepazustu no starptautisko organizāciju darba kārtības.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl