Komentāri
Ugunsgrēkā izpostītā Ruckas muiža no valsts saņems atbalstu 95 000 eiro apmērā
Ruckas mākslas rezidenču centrs atrodas Ruckas muižas ēkā, Piebalgas ielā 19, kas pieder Cēsu novada pašvaldībai (Lauris Aizupietis / f64)

Otrdien, 5. septembrī, valdība lēmusi piešķirt 95 435 eiro Ruckas mākslas rezidenču centra ugunsgrēka izraisīto seku novēršanai. Līdzekļi tiks piešķirti no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Ruckas mākslas rezidenču centrs atrodas Ruckas muižas ēkā, Piebalgas ielā 19, kas pieder Cēsu novada pašvaldībai. Tās pārstāvji norāda, – lai segtu nepieciešamo remontdarbu izmaksas, nepieciešami 254 519 eiro. Pašlaik saņemta apdrošināšanas atlīdzība 118 084 eiro apmērā, un pašvaldība apņemas nodrošināt līdzfinansējumu 41 000 eiro apmērā. Tāpēc no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem tiks prasīti 95 435 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka ugunsgrēks Ruckas mākslas rezidenču centra ēkā Cēsīs, Piebalgas ielā 19, izcēlās 2016. gada 21. novembra naktī. Liesmas izpostīja Ruckas muižas jumta konstrukcijas un otrā stāva telpas. Ugunsgrēka dzēšanas laikā no ūdens daļēji cieta arī telpas pirmajā stāvā.

Rezidenču centra darbiniekiem izdevās izglābt darba telpu aprīkojumu, un centra darbs tika atsākts uguns neskartajā daļā ēkas pirmajā stāvā.

Par ugunsgrēka izraisīšanu Valsts policija ir ierosinājusi krimināllietu, izmeklējot ļaunprātīgas dedzināšanas versiju.

Interesants ir fakts, – kamēr iestādes saimnieki par šo notikumu pērn “Facebook” izplatīja paziņojumu ar aicinājumu ziedot, raidījuma “Degpunktā” komandai ierodoties notikuma vietā, tā nemaz netika sagaidīta laipni, un tika izteikti pat draudi salauzt operatoram kameru.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl