Komentāri
Ugunsgrēkā izpostītā Ruckas muiža no valsts saņems atbalstu 95 000 eiro apmērā
Ruckas mākslas rezidenču centrs atrodas Ruckas muižas ēkā, Piebalgas ielā 19, kas pieder Cēsu novada pašvaldībai (Lauris Aizupietis / f64)

Otrdien, 5. septembrī, valdība lēmusi piešķirt 95 435 eiro Ruckas mākslas rezidenču centra ugunsgrēka izraisīto seku novēršanai. Līdzekļi tiks piešķirti no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Ruckas mākslas rezidenču centrs atrodas Ruckas muižas ēkā, Piebalgas ielā 19, kas pieder Cēsu novada pašvaldībai. Tās pārstāvji norāda, – lai segtu nepieciešamo remontdarbu izmaksas, nepieciešami 254 519 eiro. Pašlaik saņemta apdrošināšanas atlīdzība 118 084 eiro apmērā, un pašvaldība apņemas nodrošināt līdzfinansējumu 41 000 eiro apmērā. Tāpēc no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem tiks prasīti 95 435 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka ugunsgrēks Ruckas mākslas rezidenču centra ēkā Cēsīs, Piebalgas ielā 19, izcēlās 2016. gada 21. novembra naktī. Liesmas izpostīja Ruckas muižas jumta konstrukcijas un otrā stāva telpas. Ugunsgrēka dzēšanas laikā no ūdens daļēji cieta arī telpas pirmajā stāvā.

Rezidenču centra darbiniekiem izdevās izglābt darba telpu aprīkojumu, un centra darbs tika atsākts uguns neskartajā daļā ēkas pirmajā stāvā.

Par ugunsgrēka izraisīšanu Valsts policija ir ierosinājusi krimināllietu, izmeklējot ļaunprātīgas dedzināšanas versiju.

Interesants ir fakts, – kamēr iestādes saimnieki par šo notikumu pērn “Facebook” izplatīja paziņojumu ar aicinājumu ziedot, raidījuma “Degpunktā” komandai ierodoties notikuma vietā, tā nemaz netika sagaidīta laipni, un tika izteikti pat draudi salauzt operatoram kameru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl