Ugunsdzēsēji vakar palīdzējuši stirnai un zalktim

Komentāri
Ugunsdzēsēji vakar palīdzējuši stirnai un zalktim
Foto: Colby Stopa/Flickr

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji un glābēji ne vien dzēsa jau ierastos kūlas ugunsgrēkus, bet arī sniedza palīdzību savvaļas dzīvniekiem.

Babītes novadā stirna bija iekļuvusi norobežotā teritorijā un pašas spēkiem nevarēja izkļūt no tās ārā, savukārt Upes ielā Gulbenē kādā dzīvoklī zem skapja bija palīdis zalktis. Ugunsdzēsēji palīdzēja dzīvniekiem – stirna izlaista no teritorijas, bet zalktis noķerts un palaists brīvā dabā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji, neskatoties uz lietaino laiku, tik un tā devās izsaukumos uz kūlas ugunsgrēkiem. Piemēram, kūlas ugunsgrēks izcēlās 18. novembra krastmalā Daugavpilī, un pērnā zāle dega 150m² platībā.

Tāpat otrdien plkst. 20.20 VUGD saņēma izsaukumu uz Rūpniecības ielu Rēzeknē, kur nodega saimniecības ēka un garāža.

Citviet Latvijā ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst aizdegušās dārza mājas, garāžas un bēniņus, kā arī ugunsgrēkus, kuros dega elektrības vadi, sadzīves mantas, atkritumi un divās dzīvojamās mājās dūmvados degošos sodrējus.

Kopumā šogad Latvijā reģistrēti 1845 kūlas ugunsgrēki. Glābēji atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un par to var tikt piemērots administratīvais sods.

VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un ugunsgrēku gadījumos nekavējoties zvanīt pa tālruni: 112.

Lasi vēl