Uguns posts Krāslavā: mājā sadeg dzīvs cilvēks

Komentāri
Uguns posts Krāslavā: mājā sadeg dzīvs cilvēks
Foto: F64

Ugunsnelaimē Krāslavas novadā pagājušajā diennaktī gājis bojā cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

No rīta plkst. 5.27 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Krāslavas novada Kalniešu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, vienstāvu dzīvojamā māja dega ar atklātu liesmu. Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, tika atrasts bojā gājis cilvēks. Plkst. 6.50 ugunsgrēks tika lokalizēts, bet ugunsgrēka likvidācijas darbi vēl turpinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plkst. 14.35 VUGD saņēma izsaukumu uz Mazā Rencēnu ielu Rīgā, kur dega šķūnis. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg koka šķūnis 120 m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 16.10.

Plkst. 16.25 tika saņemts izsaukums uz Višķu ielu Daugavpilī, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija liela gāzes koncentrācija. Ugunsdzēsēji glābēji kopā ar Valsts policijas darbiniekiem no ēkas evakuēja 20 cilvēkus, savukārt Latvijas Gāzes dienesta darbinieki veica gāzes noplūdes likvidāciju. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja ēku, un jau pēc trīs stundām iedzīvotāji varēja atgriezties savos mājokļos.

Plkst. 18.38 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Baraviku ielu Rīgā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu dzīvojamās mājas pirmais stāvs 25 m² platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 60 gadus vecs vīrietis, kurš guva apdegumus. Plkst. 20.30 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, sadzīves priekšmeti, kūdra, koks, koka gulšņi, riepas, divas vieglās automašīnas, ēkas starpstāvu pārsegums, ēkas griesti un jumts, dārza māja, sodrēji dūmvadā un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās palīgā arī nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem Aizputes ielā Priekulē, kur trīs cilvēki bija iestrēguši liftā. Ugunsdzēsēji glābēji manuāli liftu nolaida un cilvēkus atbrīvoja.

Pagājušajā diennaktī VUGD saņēmis 50 izsaukumus – 28 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbiem, savukārt septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkā bojā gāja viens cilvēks, savukārt cieta viens.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl