Komentāri

Trešdien Ogres ledus hallē notiks labdarības hokeja spēle, kurā tiks vākti ziedojumi populārā mūziķa Rolanda Ūdra jeb Ūdrīša atbalstam. Tautā iemīļotais muzikants tika notriekts ar auto gada sākumā un joprojām cīnās par atlabšanu. Uz spēli skatītājus aicina ierasties gan “Prāta Vētras” mūziķi, gan slavenais hokejists Artūrs Irbe.

17. janvārī Rīgas centrā, Krāsotāju un Artilērijas ielas krustojumā, mūziķi Rolandu Ūdri notrieca automašīna. Viņš tikko bija kļuvis par tēvu. Vairākas nedēļas Ūdrītis cīnījās par dzīvību. Šo cīņu mūziķis uzvarēja, tomēr priekšā vēl tāls ceļš līdz pilnīgai rehabilitācijai, un Rolandam šobrīd ir vajadzīga pilna aprūpe un kopšana. Hokejists Mārtiņš Raitums pazīst Ūdrīti personīgi, un ir viens no idejas autoriem labdarības spēlei, kuras ieņēmumus ziedos mūziķa atlabšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēle notiks trešdien plkst. 18.00 Ogres ledus hallē starp komandām ”Kurbads” un ”Prizma”. Ieeja maksās divus eiro, nauda tiks ziedota mūziķim. Aicinājumu ierasties uz spēli izplatījušas vairākas slavenības.

Līdzjutējiem, kam nebūs iespēja apmeklēt spēli klātienē, ir iespēja sniegt atbalstu, zvanot pa attēlā redzamo tālruni vai ar pārskaitījumu fondam “Ziedot.lv” ar norādi Rolandam Ūdrim.

Lasi vēl