Komentāri

Trešdien Ogres ledus hallē notiks labdarības hokeja spēle, kurā tiks vākti ziedojumi populārā mūziķa Rolanda Ūdra jeb Ūdrīša atbalstam. Tautā iemīļotais muzikants tika notriekts ar auto gada sākumā un joprojām cīnās par atlabšanu. Uz spēli skatītājus aicina ierasties gan “Prāta Vētras” mūziķi, gan slavenais hokejists Artūrs Irbe.

17. janvārī Rīgas centrā, Krāsotāju un Artilērijas ielas krustojumā, mūziķi Rolandu Ūdri notrieca automašīna. Viņš tikko bija kļuvis par tēvu. Vairākas nedēļas Ūdrītis cīnījās par dzīvību. Šo cīņu mūziķis uzvarēja, tomēr priekšā vēl tāls ceļš līdz pilnīgai rehabilitācijai, un Rolandam šobrīd ir vajadzīga pilna aprūpe un kopšana. Hokejists Mārtiņš Raitums pazīst Ūdrīti personīgi, un ir viens no idejas autoriem labdarības spēlei, kuras ieņēmumus ziedos mūziķa atlabšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēle notiks trešdien plkst. 18.00 Ogres ledus hallē starp komandām ”Kurbads” un ”Prizma”. Ieeja maksās divus eiro, nauda tiks ziedota mūziķim. Aicinājumu ierasties uz spēli izplatījušas vairākas slavenības.

Līdzjutējiem, kam nebūs iespēja apmeklēt spēli klātienē, ir iespēja sniegt atbalstu, zvanot pa attēlā redzamo tālruni vai ar pārskaitījumu fondam “Ziedot.lv” ar norādi Rolandam Ūdrim.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl