“Twitter” sabiedrība neizpratnē, kāpēc ierobežoti tiek visi

0 Komentāru
“Twitter” sabiedrība neizpratnē, kāpēc ierobežoti tiek visi
EDIJS PĀLENS, LETA

No ceturtdienas, 21.oktobra, uz četrām nedēļām jeb līdz 15.novembrim Latvijā spēkā stāsies īpaši stingri Covid-19 ierobežojumi jeb stingrais “lokdauns”, pēc Krīzes vadības padomes (KVP) pirmdien žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) skaidroja, ka šajā laika periodā visi veikali, izņemot pirmās nepieciešamības, nestrādās un būs pieejami tikai paši nepieciešamākie pakalpojumi. Tāpat paredzēts ieviest mājsēdi no plkst.20 līdz plkst.5. Pavļuts šajā sakarā piebilda, ka “cilvēki varēs atgriezties no darba un doties uz to”. Valsts kancelejā skaidroja, ka mājsēdes laikā ārpus dzīvesvietas drīkstēs atrasties tikai pamatota iemesla dēļ – darba, ārstniecības pakalpojuma saņemšanas un tamlīdzīgi.

Lasi vēl – Latvijā līdz 15. novembrim tiks noteikts stingrs ”lokdauns”, atgriezīsies arī komandantstunda

Daudzi tvitera lietotāji nesaprot, kāpēc mājsēde piemērota arī tiem, kas vakcinējušies, citam šķiet, ka šādu lēmumu vajadzēja pieņemt daudz ātrāk. Vēl kāda paredzējusi, ka “dzemdību namos pēc deviņiem mēnešiem būs vērojams dabiskais pieaugums”.

Kariņš tviterī atvainojies tiem, kas vakcinējušies.

Mājsēdi pagarināt ierosinājusi Inga Jākobsone.

Skumji palicis Jānim Rupeikam.

Lidostas “Rīga” darbiniece Sintija Pleča uzskata, ka nevakcinētie šobrīd berzē rokas.

Artis Spertāls piedāvā savu risinājumu.

0 Komentāru