Komentāri
Tvitera lietotāji cer, ka ne pārāk harizmātiskais Kučinskis “uzplauks kā zieds”
Foto: Twitter/ Māris Kučiniskis

Atskaņas par jauno valdību jūtamas arī sociālajos tīklos – ar pateicību par sadarbību un paziņojumu par savu pēcteci Twitter tīklā šodien klajā nāca aizejošā premjere Laimdota Straujuma.

Viņa arī novēlēja jaunajam valdības vadītājam izturību, veselību un drosmi pieņemt lēmumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt paša Māra Kučinska tvitera profilā akcentētas frāzes no viņa uzrunas Saeimā. Viņš vēsta, ka valdībai jābūt komandai, kas strādā visas sabiedrības, nevis dažādu politiskajai elitei vairāk vai mazāk pietuvinātu interešu grupu labā.

Savukārt sociālo tīklu lietotāju reakcijā dominē secinājums, ka jaunā valdība ir tie paši vecie vēži jaunā kulītē un stagnācija turpināsies.

Foto: Māra Kučinska pirmā sēde premjera amatā

Citi tvītotāji norāda uz to, ka jaunajam premjeram trūkst harizmas, un pauž cerību, ka viņš “uzziedēs kā zieds”. Savukārt, atgādinot iepriekšējās premjeres daudz apspriestos izteikumus, izskan arī aicinājums neļaut M. Kučinskim braukt uz Ķīnu, citādi viņš atkal neko nezināšot.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl