Komentāri

Pasaules tradīcija, kas iedzīvojusies arī Latvijā. Neraugoties uz drēgno un nemīlīgo laiku, glīti retro stilā ģērbušies ļaudis šo pēcpusdien sēdās uz divriteņiem un devās Tvīda braucienā pa Rīgas ielām.

Dzīvespriecīgā divriteņu parāde, pulcējot velo un modes cienītājus, kļuvusi par tradīciju visās pasaules metropolēs no Sanfrancisko līdz Tokijai. Rīgā šāds brauciens notiek jau astoto reizi. Viss, kas vajadzīgs, lai piedalītos braucienā – divritenis un gaumīgs ietērps.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Modē ir viss, sākot ar 19. gadsimta frakām un vakarkleitām un beidzot ar rokenrola laiku – sešdesmito gadu – ģērbšanās stilu. Velosezona ir atklāta un dažādas ar velobraukšanu saistītas aktivitātes Rīgā notiks visu nākamo nedēļu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl