TV3 Ziņu moderatore Kristīne Anže iedvesmo par mājdzīvniekiem izvēlēties “dzīves pabērnus”

Pievienot komentāru
TV3 Ziņu moderatore Kristīne Anže iedvesmo par mājdzīvniekiem izvēlēties “dzīves pabērnus”
Mājas mīlulis palīdz Kristīnei strādāt. (No privātā arhīva)

Kristīne Anže, TV3 Ziņu moderatore,  ir dzīvnieku mīļotāja jau kopš bērnības. Savā paspārnē viņa jau no mazām dienām uzņēmusi dažādus dzīvnieciņus, un arī tagad par viņas māju iemītniekiem ir kļuvuši divi skaistuļi – Frīda un Fabio, kuri bija par mata tiesu no palikšanas uz ielas.

“Frīda un Fabio ir divi Siāmas kaķi, kas sākumā nemaz nebija mani. No draudzenes uzzināju, ka ir divi Siāmas kaķi, kuru saimniece aizbraukusi uz Vāciju un tos pametusi likteņa varā. Kaķi “mētājās” no vieniem draugiem pie otriem – turklāt abi kaķi ir ļoti nešķirami – mamma un dēls. Frīda un Fabio visu laiku grib komunicēt, viņiem patīk runāties ar cilvēku, gulēt zem segas, kas ne visiem saimniekiem patīk. Finālā kaķi bija patversmē – abiem turklāt bija kaķu gripa, smagā formā. Tā nu šos bēdu brāļus, vedu uz klīniku, turēju ķepas kaķiem, lai noturētu pie sistēmas. Kaķīši bija tik izvārguši un uzticējās – tā bija absolūta mīlestības sajūta – tu pats esi mierīgs, un kaķi arī saprata, ka tas, kas tiek darīts, nāk viņiem par labu,” stāsta Kristīne.

Jautāta, vai Kristīne uzskata sevi par kaķu cilvēku, viņa atzīst –  “es vispār esmu dzīvnieku mīlis. Kaķi man ir, jo dzīvoju pilsētā, tāpēc nevarētu teikt, ka esmu kaķu cilvēks. Ja dzīvotu laukos, noteikti būtu arī suns.”

TV3 Ziņu moderatore atzīst, ka jau bērnībā esot palīdzējusi dzīvnieciņiem. “Ar saplēstām ausīm, acīm, tie nāca pie manis ārstēties. Vienu saplēstu kaķi ”izvilku”  – sadakterēju… sākumā viņam auss karājās, bet piesēju klāt, apsēju kaķītim galvu ar parasto marli, bija vēl klāt kāds dzeltens pulverītis, un brīnumainā kārtā auss pieauga atpakaļ – tas bijis līdz šim mans lielākais veterinārais sasniegums. Bet kaķītis vēl ilgi dzīvoja pie mums,” stāsta Kristīne.

Lasi vēl