TV3 ziņas nofilmē, kā specvienība un īpaši apmācīti suņi veic aizturēšanas operāciju

Komentāri

Pārdaugavā pie Dienvidu tilta otrdien, 27. decembrī, Valsts policija īstenoja vērienīgu aizturēšanas operāciju – maskās tērpti likumsargi ar suņiem pārmeklēja kādu auto.

Aizturēšanas aculiecinieks TV3 ziņām stāstīja, ka policijas operācija sākās ap pusdienlaiku. Trīs netrafarēti auto ielenkuši kādu BMW apvidus mašīnu, piespiežot to apstāties malējā joslā netālu no Rīgas Piensaimnieka rūpnīcas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Autovadītājs saslēgts rokudzelžos, savukārt pašu auto likumsargi pārbaudījuši ar policijas suņu palīdzību. Valsts policijā TV3 ziņām norādīja, ka tas bijis kāds meklēšanā izsludināts vīrietis.

Dairis Anučins, Valsts policijas pārstāvis:

Aizturētais ir kāds vīrietis, Latvijas iedzīvotājs, kurš atradās konkrētajā automašīnā. Viņš tiek turēts aizdomās par noziegumiem saistībā ar narkotiskajām vielām un automašīnu zādzībām.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl