TV3 operators atskatās uz viņa aizturēšanas ”epopeju”

Komentāri
TV3 operators atskatās uz viņa aizturēšanas ”epopeju”
Foto: LETA

”Teorētiski es paredzēju, ka tikšu atbrīvots un apsūdzība – atcelta. Taču, no otras puses, bija arī tādas domas, ka tā nenotiks, jo – kā tad neticēs policista teiktajam vārdam? Tas varētu radīt šķelšanos sabiedrībā,” sacīja TV3 Ziņu operators Sergejs Mevedevs, atskatoties uz viņa aizturēšanu piketa laikā pie Krievijas vēstniecības.

”Kad jau atrados policijas iecirknī, neko daudz neprātoju, vien redzēju, ka policisti paši savā starpā nevarēja saprast, kā to visu noformēt,” portālam Skaties.lv stāsta

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Dilemma bija tāda – man bija sava versija, un biju pārliecināts, ka neesmu vainīgs, bet likumsargiem – sava,” stāstīja S. Medvedevs.

Jautāts par to, vai iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, paziņojot, ka atvainojas preses pārstāvjiem par incidentu, ievēroja, ka tajā brīdī viņu filmēja cilvēks, kurš atradās šī incidenta epicentrā, S. Medvedevs pauž: ”Neuzskatu, ka ministram ir jāzina visu preses pārstāvju vārdi un kā viņi izskatās.”

Jau ziņojām, ka iekšlietu ministrs Kozlovskis atvainojies operatoram par aizturēšanu

”Gribu atvainoties reportieriem par piedzīvoto šajā incidentā,” sacīja R. Kozlovskis.

Viņš arī sacīja, ka šo incidentu nevēlas saistīt ar vēršanos pret medijiem vai notikušo protestu kā tādu.

Saistībā ar operatora aizturēšanu Mūrniece prasa paskaidrojumus Iekšlietu ministram

TV3 Ziņu operatora Sergeja Medvedeva aizturēšana izraisījusi sašutumu un neizpratni valdībā un Saeimā. Parlamenta priekšsēdētāja Ināra Mūrniece policistu darbības nosaukusi par absolūti nepieņemamām un pieprasījusi paskaidrojumus Iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl