Komentāri
TV3 – Latvijas iedzīvotājiem svarīgākais informācijas iegūšanas avots
Foto: publicitātes foto

Jauno gadu starp visām Latvijas televīzijām visveiksmīgāk sācis kanāls TV3, jo arī janvārī kanāls ir kļuvis par skatītāko televīziju. Par janvāra skatītāko pārraidi kļuvusi Bez Tabu Gada Balvas apbalvošanas ceremonija, kuras vidējā auditorija bija 217,9 tūkstoši skatītāju. TV3 līderības atslēga ir informatīvo raidījumu augstā kvalitāte, kuru Latvijas iedzīvotāji izvēlas kā informācijas iegūšanas kanālu Nr.1. 

TV3 – informācijas un izklaides kanāls Nr.1.

Jaunā gada pirmajā mēnesī TV3 vērošanai veltīti 11.1%. Pieejamais TNS Latvia programmu TOP apliecina, ka Latvijas skatītāji ir uzticīgi kanālam TV3 kā darba dienās, tā brīvdienās, izvēlētos izklaidi un atpūtu, kā arī informāciju un valstij svarīgu notikumu analīzi. Janvārī programmu TOP 10 astoņas vietas ieņem kanāls TV3.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad par janvāra skatītāko pārraidi kļuvusi ikgadējā veselīgas ironijas piesātinātā Bez Tabu Gada Balvas apbalvošanas ceremonija. Pirmo reizi šī pārraide tika rādīta pirmā jaunā gada dienā un to skatītāju skaits ir ievērojami palielinājies – no vidēji 174,3 tūkstošiem pieauga uz 217,9 tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju.

Kā ik gadu, arī šajā Gada balvas tiks pasniegtas godprātīgākajām un apzinīgākajām amatpersonām, kuras ar savu darbu un rīcību ir devušas neatsveramu ieguldījumu valsts attīstībā un izaugsmē.

Janvārī Latvijas skatītāji turpina arvien vairāk izvēlēties TV3 informatīvās pārraides – Bez Tabu, TV3 Ziņas darba dienās un sestdienās, kā arī Nekā personīga .

Ik vakaru lielākā skatītāju uzticība tiek izrādīta raidījumam Bez Tabu, kas nemainīgi turpina vērst iedzīvotāju uzmanību uz dažādām aktualitātēm, risināt sociālas problēmas, kā arī izklaidēt. Salīdzinot Bez Tabu 2014.gada janvāra vidējo auditorijas apjomu ar 2015.gada janvāri, tā ir pieaugusi par 16%. Arī TV3 Ziņas, sniedzot kvalitatīvu, analītisku un operatīvu informāciju, ir nostiprinājušas savu pozīciju programmu topā, salīdzinot ar 2014.gada janvāri.

Bez informācijas Latvijas skatītāji joprojām mīl un ciena seriālu UgunsGrēku, kas šogad piedāvā jau 13.sezonu. Šajā sezonā jau bez iepazītiem seriāla varoņiem,būs sastopami arī jauni personāži, kā arī baudāmi interesanti un aizraujoši pavērsieni.

Savukārt no jaunumiem – dziesmu spēle Sanāciet, sadziediet! ir iemantojusi skatītāju simpātijas, jo tajā baudāms azarts, pozitīvas emocijas un pats galvenais – tik daudz latviešu dziesmu!

Programmu TOP 10*:

1. Bez Tabu Gada balvas pasniegšanas ceremonija, 11.0 reitings
2. TV3 Laika ziņas, 10.1 reitings
3. Bez Tabu, 9.6 reitings
4. TV3 Ziņas sestdienās, 9.5 reitings
5. UgunsGrēks 13, 9.4 reitings
6. Nekā personīga, 9.4 reitings
7. Sanāciet, sadziediet!, 9.4 reitings
8. TV3 Ziņas, 9.3 reitings
9. TV3 Laika ziņas sestdienās, 9.1 reitings
10. TV3 Laika ziņas svētdienās, 8.0 reitings

* Dati: TNS Latvia, laika periods: 31.12.2013.-31.01.2015., vecuma grupa 4+

Laika ziņas

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl