“TV3 Group” aicina – piesaki iedvesmas stāstus “Latvijas lepnuma” goda titula un balvas saņemšanai!

0 Komentāru
“TV3 Group” aicina – piesaki iedvesmas stāstus “Latvijas lepnuma” goda titula un balvas saņemšanai!
PUBLICITĀTES FOTO

Mediju grupa “TV3 Group” aicina pastāstīt par cilvēkiem, kuri gada laikā pašaizliedzīgi veikuši kādu labu un nepieciešamu darbu, piesakot iedvesmas stāstus “Latvijas lepnuma” goda titula un balvas saņemšanai.

Aicinām iesūtīt stāstus par cilvēkiem, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu rīcību un iedvesmojošu darbu ir padarījuši Latviju labāku, veicinot pozitīvas pārmaiņas, vairojot iejūtību, iekļaušanu, uzlabojot cilvēku savstarpējās attiecības un sabiedrisko domu! Ja Tavā ģimenē, novadā, kaimiņos dzīvo stāsti par šādiem līdzcilvēkiem, pastāsti par tiem, aizpildot anketu šeit!

Viens nav cīnītājs, bet viens var daudz! Var rādīt piemēru, var būt glābējs, var iedot dzīves lielākās zināšanas vai iekustināt simtus un pat tūkstošus labiem darbiem. “TV3 Group” aicina – pastāsti par labo visiem, piesaki mums savu “Latvijas lepnumu”, jo mēs visi veidojam Latvijas rītdienu!

Stāstot par viņiem, projekts “Latvijas lepnums” vēlas veicināt līdzjūtību un labdarību cilvēku savstarpējās attiecībās. Tā ir milzīga bagātība, ko varam vairot paši, negaidot atbalstu no valsts.

Kandidātus var pieteikt līdz šā gada 1. augustam.

“Latvijas lepnums” ir 2004. gadā aizsākts kanāla “TV3” (SIA “All Media Latvi) sociālās atbildības projekts, kas jau vairāk nekā 16 gadu garumā “Latvijas lepnuma” godināšanas ceremonijā apbalvo līdzcilvēkus, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu rīcību un iedvesmojošu darbu ir padarījuši Latviju labāku, veicinot pozitīvas pārmaiņas, vairojot iejūtību, iekļaušanu, uzlabojot cilvēku savstarpējās attiecības un sabiedrības domu. “Latvijas lepnums” godināšanas ceremonija šogad notiks jau 18. reizi.

0 Komentāru