Komentāri

Līdz mācību gada sākumam tikai pāris dienas. Jau ilgāku laiku darbojas īpašs uzticības tālrunis skolēniem, vecākiem un arī skolotājiem.

Kā stāsta Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Ģimeņu atbalsta departamenta direktores vietniece Dace Āķe, uzticības tālrunis 116111 sniedz bezmaksas palīdzību bērniem visu diennakti kā darbadienās, tā arī brīvdienās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, uzticības tālrunis uzsācis kampaņu “Atpakaļ uz skolu”.

Dace Āķe
VBTAI Ģimeņu atbalsta departamenta direktores vietniece

Akcijas ietvaros skolēni zvana un vairāk ir uztraukti par to, kā viņi atgriezīsies atpakaļ ar saviem klasesbiedriem, kā viņi satiksies, kā veidosies attiecības. It īpaši šis jautājums ir svarīgs tad, ja bērns maina skolu. Savukārt vecāki, – viņiem interesē, kā palīdzēt bērnam, uzsākot gaitas bērnudārzā vai pirmajā klasē, kā palīdzēt adaptēties. Gluži tāpat viņiem ir bažas par skolas sākumu, par bērna emocionālo stāvokli jaunā klasē.

Uzticības tālrunis nodrošina anonimitāti, taču iespējamās krīzes situācijās uzticības tālrunī strādājošie mudina zvanītāju atklāt sīkākas detaļas, lai pēc nepieciešamības varētu iesaistīt citu dienestu palīdzību.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl