Tuvākajos gados taustāmas naudas vietā arvien biežāk izmantos mobilos tālruņus

Komentāri

Par galveno norēķinu līdzekli un finanšu instrumentu tuvākajos gados kļūs mobilais tālrunis.

Jau šobrīd pētījumi liecina, ka, veicot maksājumus, cilvēki arvien retāk izmanto skaidru naudu, bankas pakalpojumus klātienē filiālē, kā arī internetbanku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā vietā lielāku nozīmi iegūst mobilās aplikācijas, kas ļauj maksājumus veikt no jebkuras vietas.

Speciālisti prognozē, ka mobilās aplikācijas Latvijā popularitātes ziņā varētu apsteigt citus pakalpojumu veidus, tostarp internetbanku 2-3 gadu laikā.

Jaunu tehnoloģiju ienākšanu aktīvi atbalsta un labprāt lieto aptuveni desmitā daļa klientu, pārējie vēlas saglabāt iespējas lietot esošos finanšu instrumentus.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl