5 komentāri

Tuvākajos desmit gados iedzīvotāju skaits palielināsies tikai Rīgā, Pierīgā un Jelgavā. Pārējās Latvijas pilsētās tas turpinās samazināties.

Tā prognozē domnīcas “Certus” pētnieki, rezultātus pamatojot ar darbavietu pieejamību un algu tajos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārējos Latvijas reģionos būs tikai iespējams mazināt iedzīvotāju izbraukšanas tempu. Labākā situācijā ir lielās pilsētas, kurās vietvaras rada priekšnoteikumus jaunu ražotņu atvēršanai.

Domnīcas “Certus” pētījums apliecina ainu, kuru nupat konstatējusi Centrālā statistikas pārvalde. Latvijas iedzīvotāju skaita galvenais sarukuma iemesls ir migrācija. Tā dalās divās daļās – ārpus Latvijas un tās iekšienē.

Pētnieki aprēķinājuši, ka šis process tuvākos gadus neapstāsies.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl