Komentāri
Turpmākās trīs dienas Rīga būs ļaužu pilna; sākas Rīgas svētki
FOTO: LETA

Kopumā Rīga viesus sagaidīs ar vairāk nekā 80 dažādiem pasākumiem. Tie sāksies jau šodien. Galvenais svētku ieskaņas pasākums būs koncerts 8150 sekundēs ap zemeslodi, kas šovakar notiks Vērmanes dārzā.

Pasākumiem bagātākā diena svētku svinētājiem gaidāma rīt. Kulminācijas brīdis būs vakarā pulksten 21.00, kad Krastmalā izskanēs svētku lielkoncerts Rīgas sirds un pēc tam varēs vērot krāšņu uguņošanu.

Taču ar to svētki nebeigsies. Svētdien pie Nacionālās operas notiks ikgadējais basketbola turnīrs Krastu mačs, turpināsies tirdziņi un citas aktivitātes. Ar visu svētku programmu var iepazīties tīmekļa vietnē rigassvetki.lv. Bet jau šobrīd ir sākušies satiksmes ierobežojumi – slēgta satiksme 11. novembra krastmalā. Tā tas būs līdz pirmdienas rītam.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl