Komentāri
Turpmākās trīs dienas Rīga būs ļaužu pilna; sākas Rīgas svētki
FOTO: LETA

Kopumā Rīga viesus sagaidīs ar vairāk nekā 80 dažādiem pasākumiem. Tie sāksies jau šodien. Galvenais svētku ieskaņas pasākums būs koncerts 8150 sekundēs ap zemeslodi, kas šovakar notiks Vērmanes dārzā.

Pasākumiem bagātākā diena svētku svinētājiem gaidāma rīt. Kulminācijas brīdis būs vakarā pulksten 21.00, kad Krastmalā izskanēs svētku lielkoncerts Rīgas sirds un pēc tam varēs vērot krāšņu uguņošanu.

Taču ar to svētki nebeigsies. Svētdien pie Nacionālās operas notiks ikgadējais basketbola turnīrs Krastu mačs, turpināsies tirdziņi un citas aktivitātes. Ar visu svētku programmu var iepazīties tīmekļa vietnē rigassvetki.lv. Bet jau šobrīd ir sākušies satiksmes ierobežojumi – slēgta satiksme 11. novembra krastmalā. Tā tas būs līdz pirmdienas rītam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl