2 komentāri
Turpmāk Rīgas vēsturiskajā centrā aizliegs darboties spēļu zālēm; izņēmums ir 4 un 5 zvaigžņu viesnīcas

Pirmdien, 22. maijā, Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas deputāti sēdē atbalstīja spēļu zāļu aizliegšanu Rīgas vēsturiskajā centrā, izņemot četru un piecu zvaigžņu viesnīcas, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.

Komitejas ārkārtas sēdē deputāti vienbalsīgi atbalstīja Rīgas domes lēmuma projektu par pašvaldības rīcību, kas būšot vērsta uz atļaujas izsniegšanu spēļu zāles atvēršanai Rīgā un sakārtotu Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritoriju.

Ar tiesas blakus lēmumu Rīgas domes Juridiskajai pārvaldei tiks uzdots sagatavot Rīgas domes lēmumu projektus par izsniegto atļauju atvērt spēļu zāles un organizēt attiecīgās azartspēles atcelšanu Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas centru apbūves un jauktas apbūves teritorijā, izņemot četru un piecu zvaigžņu viesnīcās, un publiskās apbūves teritorijā.

Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais (GKR) sēdē uzsvēra, ka Rīgas dome divus sasaukumus pēc kārtas nav izsniegusi nevienu atļauju spēļu zāļu ierīkošanai ne tikai Rīgas vēsturiskajā centrā, bet visā Rīgas administratīvajā teritorijā.

Komersanti par to ir sūdzējuši domi tiesā, un tiesas ir spriedušas dažādi. Savukārt tās spēļu zāles, kuras atļauju saņēmušas vairāk nekā pirms astoņiem gadiem, ir darbojušās likumā noteiktajā kārtībā, nevis pēc domes gribēšanas vai negribēšanas.

Pieņemtais lēmums pašvaldību iedrošina ne tikai turpināt neizsniegt jaunas atļaujas, bet arī slēgt jau esošās. Rīgas domes lēmums stāsies spēkā pēc tā apstiprināšanas domes sēdē 23. maijā.

TOP komentāri

 • Eu jūs tur saeimā!!!!!!
  0 0 0

  Eu jūs tur saeimā!!!!!!

  Ja Jums tur Rīgā ir mazliet prātiņa....Ta runāt vajadzētu netikai par vēsturiskajām vietām, bet ēkām arī ....Ir daudzviet Latvijā, ēkas, kuras ir vēstures mantojums un tajos ir spēļu zāles!!!!!!!!!!!!!!! Kā piemērs Liepajā un Lielās ielas, pašā skaistākajā ēkā Liepājā ierīko spēļu zāli...WTF
 • Es
  0 0 0

  Es

  Es vispār ieteiktu aizliegt spēļu zāles apdzīvotās vietās, 10 km no apdzīvotas vietas jā- lai mazinātu šīs atkarības upurus - kuri šīs slimības pēc zog, laupa, u.t.t

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl