Komentāri
Turpinās balsošana par Rīgu spēlē Monopols! Esam 5. vietā
Foto: LETA

Turpinās rotaļlietu ražotāja Hasbro izsludinātā balsošana par 22 populārākajām pasaules pilsētām, kas tiks iekļautas populārās galda spēles Monopols jaunajā versijā. Latvijas galvaspilsēta Rīga patlaban iebalsota pirmajā pieciniekā, novēroja portāls Skaties.lv!

Patlaban pasaules pilsētu balsojumā 1. vietā atrodas Latīņamerikas valsts Peru lielākā pilsēta Lima, 2. vietā – Varšava, 3. vietā – Belfāsta, 4. vietā – Stambula, bet 5. vietā atrodama Rīga. Latvijas galvaspilsēta balsojumā pārspēj Tokiju, kas ”iebalsota” 6. vietā, Honkongu, kas atrodas 7. vietā, Bukaresti – 8. vietā, Parīzi – 9. vietā, Atēnas – 10. vietā, kā arī daudzas citas pilsētas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ekrānšāviņš

Ekrānšāviņš

Jau ziņojām, ka par godu galda spēles Monopols 80 gadu jubilejai pēc septiņu gadu pārtraukuma rotaļlietu ražotājs Hasbro plāno izdot jaunu pasaules galda spēles versiju, kur īpašumu lauciņu vietā atradīsies pasaules iecienītākās pilsētas, tostarp arī Rīga. Ikviens pasaules iedzīvotājs katru dienu mājaslapā VoteMonopoly.com var balsot par vienu no 80 pilsētām, tādējādi veicinot tās nokļūšanu uz jaunās galda spēles laukuma.

Balsošana ilgs trīs nedēļas, līdz 3. martam, un rezultāti tiks paziņoti 19. martā, kad tiek svinēta galda spēles Monopols dzimšanas diena.

2008. gada balsošanas kampaņā lielās balsotāju aktivitātes dēļ Rīga ieguva ļoti augsto otro vietu, piekāpjoties vien Monreālai, kas radīju milzu ažiotāžu pasaules līmenī. Pēc šīs balsošanas kampaņas tika saražoti ap 600 tūkst. spēles eksemplāru, un to izplatīja vairāk nekā 50 valstīs 37 valodās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl