Turpina augt “ātro aizdevēju” kredītportfelis; pērn tas pārsniedzis jau pusmiljardu eiro

Komentāri

Ātro kredītu apjoms pagājušogad turpinājis augt, nu jau pārsniedzot pusmiljardu eiro. Tā sauktie nebanku kreditori gan joprojām regulāri tiek sodīti par maldinošām un neatļautām reklāmām.

Izsniegto ātro kredītu skaits gan ir krities, taču gan apjoms, gan termiņi auguši. Sūdzību kļuvis mazāk, taču problēmu joprojām netrūkst. Piemēram, ap Lieldienām kāda firma piedāvājusi aizdevuma ņēmējiem iespēju vinnēt loterijā planšetdatoru, un saņēmusi par to sodu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Baiba Vītoliņa
Patērētāju tiesību aizsardzības centra direktore

Normatīvie akti aizliedz šajā jomā bezatbildīgas aizņemšanās veicināšanu un viens no veidiem ir dažādas loterijas vai dāvanas, kas tiek piedāvātas reizē ar kredītiem. Šī ir viena no jomām, kur mēs esam konstatējuši joprojām problēmas.

Nebanku kreditētāji turpina arī pārkāpt reklāmas nosacījumus un nenorāda precīzus datus par procentu maksājumiem. Sodos par to viņiem piemēroti vairāk nekā 200 000 eiro. Lielākā daļa no sodiem gan ir pārsūdzēti tiesās.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl