Tūristi sūdzējušies par Centrāltirgu un karstumu

Komentāri

Šovasar ārzemnieki, kas viesojušies Rīgā, visbiežāk sūdzējušies par pārāk lielo karstumu, pakalpojumiem Centrāltirgū un to, ka nav iespējams apmeklēt Operu, novērojuši Tūrisma informācijas centra darbinieki.

Nereti vasarās tūristi žēlojas, ka nav iespējams apmeklēt operas izrādes vai koncertus, tāpat tūristi mēdzot sūdzēties par saņemto pakalpojumu kvalitāti, piemēram, Centrāltirgū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs Rīgas Centrāltirgu tūristiem reklamējam kā interesantu tūrisma objektu – kā vienu no lielākajiem slēgtajiem tirgiem Eiropā, tomēr ārzemju viesus tirgū ne vienmēr saprot angļu valodā, dažreiz tūristiem šķiet, ka pārdevēji nav pārāk laipni,” stāsta Vita Jermoloviča, Rīgas Tūrisma un attīstības biroja vadītāja.

Nav novērotas sūdzības par interneta pieejamību, āra kafejnīcu vai labierīcību skaitu pilsētā.

Visprasīgākie tūristi ir no Vācijas un Skandināvijas valstīm, bet visapmierinātākie – no austrumu valstīm.

Gadu gaitā problēmas, kuras tūristiem ir Rīgā, palikušas nemainīgas – vēl joprojām daži vietējie tirgotāji cenšas iedzīvoties uz ārzemnieku rēķina. Šādus gadījumus cenšas samazināt tā dēvētā tūrisma policija, kas ir apzinājusi, kurās jomās un kurās vietās no ārzemniekiem tiek izmānīta pārlieku augsta cena par preci vai pakalpojumu. “Tā ir saimnieciskā darbība Vecrīgā. Piemēram, krāpties mēdz pasažieru velosipēdu vadītāji. Tāpat ir arī atsevišķas vietas, kur no tūristiem cenšas pieprasīt lielākus rēķinus nekā tiem vajadzētu būt,” Mārtiņš Ķipurs, Rīgas Pašvaldības policijas Tūrisma nodaļas priekšnieka pienākumu izpildītājs.

Pērn Latvijā viesojās 5,8 miljoni ārvalstu tūristu, un šogad šis skaitlis varētu būt lielāks, paredz Rīgas Tūrisma un attīstības biroja pārstāvji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl