Tūristam, kurš vairs nevēlas braukt uz Ēģipti, naudu atpakaļ neatdos

0 Komentāru
Tūristam, kurš vairs nevēlas braukt uz Ēģipti, naudu atpakaļ neatdos
Dennis Jarvis / flickr

Kāds vīrietis, uzzinot par drošības draudiem Ēģiptē, pieņēmis lēmumu, – viņš nevēlas riskēt un braukt uz šo valsti. Taču tūroperators apgalvo – bažām nav pamata, līdz ar to visu naudu par ceļojumu, no kura viņš pats atteicies, vīrietis neatgūs. 

Būtībā, kamēr vieni tūroperatori atceļ lidojumus uz Ēģipti un sola ceļotgribētājiem citus ceļojumu galamērķus vai arī atdot atpakaļ visu samaksāto naudu, citi – turpina ceļot uz Ēģipti, turklāt tiem, kas baidās turp doties, naudu pilnā apmērā atpakaļ nedomā atmaksāt.

Foto:

”Atcelts reiss netika. Visi brauca uz Hurgardu, bet, ja televīzijas ziņās rāda, ka tas ir bīstami, es atteicos, neraugoties, ka sākumā domāju, – zaudēšu visu naudu,” raidījumam Bez Tabu stāsta Matīss, kurš pārdomājis un tomēr uz Ēģipti atpūsties nebrauks.

Tūrisma operators, kuru Matīss nevēlas atklāt, saka, ka viņiem ir visas tiesības naudu Matīsam neatdot, jo Matīss pats esot atteicies uz Hurgardu lidot. Tomēr ”augstsirdīgi” tūroperators sola atdot Matīsam trešdaļu samaksātās naudas.

”Cilvēkam ir tiesības vienpusēji atteikties no līguma, taču viņam būs jārēķinās ar zaudējumiem, kas ir paredzēti līgumā, ja viņš vienpusīgi atsakās no līguma un viņam nav pamata to darīt, jo tās ir viņa bažas,” stāsta Marina Paņkova, Latvijas Tūrisma aģentu asociācijas ģenerālsekretāre.

Video!

0 Komentāru