Tūrisma operatori: Cilvēkam pašam jāizvērtē, vai viņš baidās ceļot

Komentāri
Tūrisma operatori: Cilvēkam pašam jāizvērtē, vai viņš baidās ceļot
LETA

Latvijas tūrisma operatori ceļojumus uz Turciju atcelt negrasās. Tūristu iecienītie galamērķi arī netikšot mainīti.

Cilvēkam pašam esot jāizvērtē, vai viņš baidās ceļot, vai nē. Tā norāda Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas prezidente Inga Kavaca. Kā piemēru viņa min sprādzienus Parīzē vai Briselē, pēc kuriem lidojumi netika atcelti. Kā skaidro Kavaca, tūristu plūsma uz Ēģipti tika apstādināta, jo bīstami bija pašās kūrortpilsētās. Bet Turcijā situācija esot pavisam citādāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Galamērķi atpūtai ir Antālija, Bodruma, kas ir lielā attālumā arī no Stambulas. Bet arī tur ir īpašas drošības kontroles jau no paša sezonas sākuma. Tur viss ir mierīgi. Mēs esam, protams, sazinājušies ar galamērķu pārstāvjiem,” norāda Kavaca.

Viņas skatījumā, briesmas nedraud arī tiem, kas lido caur Stambulu tranzītā, jo cilvēki uzturas tranzītzonā, kur viss esot stingri kontrolēts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl