Komentāri
Tūrisma aģentūras brīdina: migrantu dēļ uz vairāku valstu robežām var rasties sarežģījumi
Foto: AFP / LETA

Lai gan tas ir pretrunā ar Šengenas noteikumiem par brīvu pārvietošanos, vairākas valstis, tostarp Ungārija, Polija, Austrija, lai izvairītos no nekontrolētas migrantu ieceļošanas ir atjaunojušas robežkontroli.

Ceļotājiem no Latvijas tagad jārēķinās ar apgrūtinājumiem. Tūrisma aģentūras atzīst, ka situācija ir jauna un nepieredzēta. Katru dienu nākas sekot līdzi notikumiem uz robežām un rēķināties ar iespējamām problēmām. Aģentūras brīdina savus klientus, ka šķērsojot sauszemes robežu ir jārēķinās ar papildus laiku, kas jāpavada stāvot rindā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ja gadījumā kāds ceļo pa Eiropu tādu lielāku maršrutu, tad noteikti ir jārēķinās ar to, ka var būt kaut kādas problēmas uz šīm robežām, pie tam tas var parādīties jebkurā brīdī,” norāda Jēkaba aģentūras valdes priekšsēdētājs Uldis Alksnis.

Tūrisma aģentūras neizslēdz iespēju, ka arī ceļojot ar lidmašīnu, atsevišķas Šengenas zonas valstīs var tikt ieviesta pasu kontrole. Tāpat, ceļojot pa Eiropu nevajadzētu paļauties tikai uz personu identifikācijas karti, bet ņemt līdzi arī pasi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl