Komentāri
Turies! Vīrietis pēc kritiena sabiedriskajā transportā tiek nogādāts slimnīcā
LETA

Kādam pamatīgi iereibušam vīrietim brauciens sabiedriskajā transportā noslēdzies ar slimnīcas apmeklējumu. Proti, 3. maršruta autobusā vīrietis nav spējis noturēties uz kājām brīdī, kad autobuss bremzējis, un sasities tik ļoti, ka viņam bijusi nepieciešama mediķu palīdzība.

Kā portālam Skaties.lv stāstīja Rīgas satiksmes pārstāvis Viktors Zaķis, 3. maršruta autobusa šoferis braucis pa Daugavgrīvas ielu, kad, bremzējot priekšā braucošajām automašīnām, arī sabiedriskā transporta šoferis bremzējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rezultātā kāds 34 gadus vecs vīrietis, kurš atradies alkohola reibumā, ar sasitumiem tika nogādāts slimnīcā. Šajā gadījumā autobusa šofera vainas negadījumā nav, akcentē Rīgas satiksmes pārstāvji.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl