Komentāri
Tuneli zem Āgenskalna varētu nerakt, jo tas ir dārgs risinājums
Foto: LETA

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss piketētājiem pie Ministru kabineta šodien solīja izskatīt iespēju Rail Baltica pazemes tuneli Āgenskalnā nebūvēt. Ministrs aktīvistiem sacīja, ka lēmums par tuneļa izbūvi vēl nav pieņemts.

Matīss skaidroja, ka noteikti tiks izskatīta iespēja tuneli nerakt, jo tas esot dārgs risinājums un pastāv arī alternatīvie risinājumi, kurus ministrija izvērtēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pikets pret tuneļa izbūvi pulcēja vairākus desmitus cilvēku. Biedrība Āgenskalns – mūsu mājas norāda, ka minēto tuneli ir plānots izbūvēt zem valsts aizsargājamā kultūras pieminekļa – Arkādijas parka -, skarot aizsargājamus namīpašumus, kam ir kultūrvēsturiska vērtība.

Tunelis skaršot vairāk nekā 700 nekustamos īpašumus – privātmājas un dzīvokļus, kā rezultātā kritīsies to vērtība. Pašlaik pret Rail Baltica tuneļa būvi savākti teju 5000 parakstu.

Foto no piketa:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl