Tūlīt, tūlīt būs! Kokneses vectētiņš nav nolaidis rokas un mīļi gaida ciemos liliju mīļotājus!

2 komentāri
Tūlīt, tūlīt būs! Kokneses vectētiņš nav nolaidis rokas un mīļi gaida ciemos liliju mīļotājus!

Skaties.lv lasītāji jau iepazinuši Kārli Baltruku – vectētiņu no Kokneses, kurš profesionāli aizraujas ar liliju un gladiolu audzēšanu un izaudzēto skaistumu pārdod tiem, kas nav par slinku iebraukt viņa mājās Koknesē. 

Kā zina stāstīt tie, kas pie vectētiņa viesojušies – Koknesē iespējams ne tikai iegādāties lilijas vai to sīpolus, bet arī jauki parunāties ar liliju audzētāju, kurš labprāt padalīsies ar zināšanām, kur un kā šie cēlie ziedi labāk stādāmi.

Vectētiņš gaida ciemos Koknesē:

Elīna Kursīte
Vectētiņa mazmeita

“Arī šogad vectētiņš gaida ciemos liliju mīļotājus! Pēc kādām trim dienām droši var braukt uz Daugavas 12, Koknesē, un iegādāt sev ziedus un tāpat papļāpāt. Dažas šogad izaugušas pat vectētiņa augumā!

Ja brauc no tālienes, tad labāk pirms tam piezvanīt pa tālr.: 26478231 un pārliecināties, vai vectētiņš nav aizstaigājis uz veikalu vai lauku.

Priecāsimies, ja dalīsieties ar ziņu un brauksiet ciemos!”

Portāls Skaties.lv jau pagājušā gada vasarā rakstīja – tieši cilvēku atsaucība un interese nav ļāvusi nolaisties Kārļa rokām un lika turpināt iesākto darbu.  

Vairāk par to, kā ar vectētiņu var sazināties, viņa mazmeitas izveidotajā Facebook lapā Vectētiņa puķes.

Skaties FOTO: tik krāšņi ziedēja lilijas pagājušajā gadā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl