2 komentāri
Tūlīt, tūlīt būs! Kokneses vectētiņš nav nolaidis rokas un mīļi gaida ciemos liliju mīļotājus!

Skaties.lv lasītāji jau iepazinuši Kārli Baltruku – vectētiņu no Kokneses, kurš profesionāli aizraujas ar liliju un gladiolu audzēšanu un izaudzēto skaistumu pārdod tiem, kas nav par slinku iebraukt viņa mājās Koknesē. 

Kā zina stāstīt tie, kas pie vectētiņa viesojušies – Koknesē iespējams ne tikai iegādāties lilijas vai to sīpolus, bet arī jauki parunāties ar liliju audzētāju, kurš labprāt padalīsies ar zināšanām, kur un kā šie cēlie ziedi labāk stādāmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vectētiņš gaida ciemos Koknesē:

Elīna Kursīte
Vectētiņa mazmeita

“Arī šogad vectētiņš gaida ciemos liliju mīļotājus! Pēc kādām trim dienām droši var braukt uz Daugavas 12, Koknesē, un iegādāt sev ziedus un tāpat papļāpāt. Dažas šogad izaugušas pat vectētiņa augumā!

Ja brauc no tālienes, tad labāk pirms tam piezvanīt pa tālr.: 26478231 un pārliecināties, vai vectētiņš nav aizstaigājis uz veikalu vai lauku.

Priecāsimies, ja dalīsieties ar ziņu un brauksiet ciemos!”

Portāls Skaties.lv jau pagājušā gada vasarā rakstīja – tieši cilvēku atsaucība un interese nav ļāvusi nolaisties Kārļa rokām un lika turpināt iesākto darbu.  

Vairāk par to, kā ar vectētiņu var sazināties, viņa mazmeitas izveidotajā Facebook lapā Vectētiņa puķes.

Skaties FOTO: tik krāšņi ziedēja lilijas pagājušajā gadā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl