Tukuma iedzīvotāji nevēlas vēja parku novada teritorijā, bažījas par veselības problēmām

Turpinās diskusijas par to, vai uz Tukuma un Dobeles robežas ļaut būvēt Latvijā lielāko vēja ģeneratoru parku.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Ilvars
 • Tukumnieks

  Tukumnieks

  Uz šo tikšanos aicināja vietējā avīzē vēja parka pretiniece no Dobeles pagasta tos, kas ir pret vēja parku. Cik es esmu runājis ar saviem kolēģiem un paziņām arī Tukuma novadnieki, kas pat daži dzīvo Džūkstes pagastā. Vairākums no viņiem ir par šo parku, arī es. Ceru kad domes deputāti ieklausās abās pusēs arī tai pusē, kas ir par. Balstīties uz tiem iedzīvotājiem kas tur ieradās un uzskatīt kad tā domā vairākums novada iedzīvotāju nevar. Šis būtu labs referenduma jautājums novadā. Tad arī redzētu patieso novada iedzīvotāju viedokli.
 • S

  S

  Viskaitinošākā ir vienpusējā informācija-pirms projekta runā tikai par iespējamiem plusiem, pec tam resz patiesību, kad vilciens jau aizgajis.Cik dzirdēts, daudzviet pasaulē no tiem lielajiem monstriem pakāpeniski atsakās, meklē citas tehnoloģijas.Ir redzēti lieli saules bloki rindās, piemēram.Dažkārt eiropiešu "labdari" ar skaistiem vārdiem un "ieeļlošanu" jaunattīstības valstīm iesmērē savu neejošo un novecojošo preci. Neesmu ne speciālists, ne eksperts, nevaru apgalvot, kas ir šoreiz, bet tāds apjoms auglīgākajā Latvijas novadā..., dīvaini.Bet Eiropai jau ekoloģiskie Latvijas lauksaimniecības produkti nav izdevīgi.
 • Anžela

  Anžela

  Domāju, ka šī ziņu sižeta atbildīgajiem kurmju vietā vajadzēja parādīt filmiņu, kā ir dzīvot blakus jau esošajiem vēja rotoriem. Un tas vairs neattiecas tikai uz Dobeli un Tukumu, bet uz visu Latviju - Dievzemīti.
 • zemnieks

  zemnieks

  Tādas vējdzirnavas ir jāceļ (ja vispār) ārā jūrā, jeb piesārņotā un lauksaimniecībai nederīgā teritorijā.
 • Inga

  Inga

  Tukuma novada vadītājs un pagasta priekšniece nevēlējās ieklausīties vietējo iedzīvotāju protestos. Tagad, kad cilvēku troksnis par negatīvo top lielāks, daži sāk mest kažokus uz otru pusi un grib iztaisīties labāki.
 • Inta

  Inta

  BEIDZOT TV parāda, ka arī Tukuma novada iedzīvotāji ir PRET ģeneratoriem! Iedzīvotāji nevēlas šos monstrus novadā. Deputāti, ieklausieties savos iedzīvotājos!
 • Anžela

  Anžela

  Kas notiek, LATVIETI? Cilvēku sāpes un nāves pārvērš par izklaidi par kurmjiem? Loti labs šovs! Novēlu Šova dalībniekiem padzīvot blakus vēja ģeneratoriem ar visu ģimeni un maziem bērniem...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!