Tūkstoš cilvēkiem plāno piešķirt Latvijas pilsonību

Komentāri

Latvijas pilsoņu rindas varētu papildināt vairāk nekā tūkstoš cilvēku. Par viņu uzņemšanu Latvijas pilsonībā šodien lems valdība.

Visvairāk naturalizēties šobrīd vēlas krievi, bet starp pretendentiem ir arī ukraiņi, baltkrievi, lietuvieši, poļi un citu tautību pārstāvji.

Pērnā gada nogalē valdība noteica jaunu kārtību pilsonības iegūšanai. Saskaņā ar to pilsonības pretendenti ne tikai paraksta, bet arī īpašā, svinīgā ceremonijā dod uzticības solījumu Latvijas Republikai.

Kopš 1995. gada Latvijas pilsonība piešķirta vairāk nekā 140 tūkstošiem cilvēku. Lai saņemtu Latvijas pilsonību, pretendentam ir jāzina valsts valoda, valsts himnas teksts, Latvijas vēsture un Satversmes pamatnoteikumi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl