Tu vari ziedot! Rehabilitācijai Latvijā uzņem pirmos ukraiņu bērnus

Komentāri
Tu vari ziedot! Rehabilitācijai Latvijā uzņem pirmos ukraiņu bērnus
LETA

Uz rehabilitāciju Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) Jaundubultos ieradušies pirmie 14 bērni no Ukrainas vecumā no 11 līdz 16 gadiem. Divas nedēļas viņi uzturēsies Jūrmalā un saņems sociālās rehabilitācijas, psiholoģiskās palīdzības un vispārējās veselības uzlabošanas procedūras.

Lai mazos viesus iepazīstinātu ar Latviju, sagatavota arī pasākumu programma: paredzētas ekskursijas, izbraukumi uz Rīgu – Laimas šokolādes muzeja un Botāniskā dārza apmeklējumi, viesošanās Saeimā un Ārlietu ministrijā, kā arī Ukrainas vēstniecībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labdarības projekts ir Latvijas Rotary klubu iniciatīva, lai palīdzētu Ukrainas bērniem, kas karā zaudējuši vecākus. 6. jūlijā Dzintaru koncertzālē notika vērienīgs labdarības koncerts, kurā tika saziedoti vairāk nekā 80 tūkstoši eiro.

Ukrainas bērnu grupa ieradās Rīgā, pateicoties Latvijas vēstniecības Ukrainā un pārvadājumu operatora Ecolines atbalstam. Sociālās rehabilitācijas pakalpojumus Ukrainas bērni saņem par saziedotajiem līdzekļiem labdarības akcijā Kara bērni.

Iespēja ziedot:

Ziedot.lv ziedojumu konts: Swedbank, konta Nr.: LV95HABA0551006150241, mērķis: ziedojums Kara bērni (informācija par kontu numuriem citās bankās, kā arī iespēja ziedot, norēķinoties ar maksājumu kartēm, pieejama šeit.

Lasi vēl