Komentāri
Tu vari ziedot! Rehabilitācijai Latvijā uzņem pirmos ukraiņu bērnus
LETA

Uz rehabilitāciju Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) Jaundubultos ieradušies pirmie 14 bērni no Ukrainas vecumā no 11 līdz 16 gadiem. Divas nedēļas viņi uzturēsies Jūrmalā un saņems sociālās rehabilitācijas, psiholoģiskās palīdzības un vispārējās veselības uzlabošanas procedūras.

Lai mazos viesus iepazīstinātu ar Latviju, sagatavota arī pasākumu programma: paredzētas ekskursijas, izbraukumi uz Rīgu – Laimas šokolādes muzeja un Botāniskā dārza apmeklējumi, viesošanās Saeimā un Ārlietu ministrijā, kā arī Ukrainas vēstniecībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labdarības projekts ir Latvijas Rotary klubu iniciatīva, lai palīdzētu Ukrainas bērniem, kas karā zaudējuši vecākus. 6. jūlijā Dzintaru koncertzālē notika vērienīgs labdarības koncerts, kurā tika saziedoti vairāk nekā 80 tūkstoši eiro.

Ukrainas bērnu grupa ieradās Rīgā, pateicoties Latvijas vēstniecības Ukrainā un pārvadājumu operatora Ecolines atbalstam. Sociālās rehabilitācijas pakalpojumus Ukrainas bērni saņem par saziedotajiem līdzekļiem labdarības akcijā Kara bērni.

Iespēja ziedot:

Ziedot.lv ziedojumu konts: Swedbank, konta Nr.: LV95HABA0551006150241, mērķis: ziedojums Kara bērni (informācija par kontu numuriem citās bankās, kā arī iespēja ziedot, norēķinoties ar maksājumu kartēm, pieejama šeit.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl