Tu mums pavasarīgu foto, mēs Tev foršu somu!

7 komentāri
Tu mums pavasarīgu foto, mēs Tev foršu somu!
Foto: Flickr.com

Smukais un precīzais laika ziņu portāls Laikazinas.lv sadarbībā ar aktīvās atpūtas preču tirgotāju Ceļotājs rīko pavasarīgu konkursu. Iesūti mums foto, kurā redzams pavasaris Latvijā, palīdzi tam kļūt vienam no trim populārākajiem no visiem iesūtītajiem un Tavā īpašumā nonāks viena no lieliskajām Mammut somām!

Laikazinas.lv ir unikāls laika ziņu portāls, kura vizuālo noformējumu veido paši portāla lietotāji, iesūtot savas fotogrāfijas, kuras ne tikai raksturo tā brīža laikapstākļus lietotāja vēlamajā vietā, bet arī veido unikālu foto banku par Latvijas dabu un apdzīvotām vietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svinot pavasara atnākšanu un siltāka laika iestāšanos, Laikazinas.lv un aktīvās atpūtas preču tirgotājs Ceļotājs, rīko konkursu, kurā vari nopelnīt sev kādu no trim Mammut somām.

Fotokonkurss ir noslēdzies!

Laikazinas.lv vērojama detalizēta laika prognoze šodienai un turpmākajām 6 dienām – gaisa temperatūra, vēja virziens un ātrums, saullēkta un saulrieta laiks, kā arī 83 dažādi iespējami nokrišņu veidi attēloti ar grafiskām ikonām.

Ik stundu tiek ievākta un lietotājiem pieejama informācija laikapstākļu prognozēm par vairāk nekā 4 000 apdzīvotām vietām visā Latvijā. To skaitā Rīgas mikrorajoniem.

Portāls noformēts ar augstas izšķirtspējas un vizuāli iespaidīgām fona bildēm, kas raksturo ne vien tā brīža laikapstākļus lietotāja vēlamajā vietā, bet arī veido unikālu foto banku par Latvijas dabu un apdzīvotām vietām. Visas LAIKAZINAS.LV fona fotogrāfijas iesūta paši lietotāji un tās tiek piesaistītas kādai Latvijas apdzīvotai vietai kā arī laikapstākļu tipam.

Laikazinas.lv foto bankai savas fotogrāfijas var pievienot ik viens entuziasts, tādā veidā kopīgiem spēkiem veidojot portālu Laikazinas.lv!

Laika ziņas

TOP komentāri

 • Artūrs
  +1 +1 0

  Artūrs

  Nekā pozitīva no šī konkursa, bildes tiek izdzēstas, "like" bildei nevar veikt no mobilā tālruņa. Vispirms pārbaudīt visu vajadzēja, tikai pēctam publicēt šo konkursu. Redzams, ka no programmēšanas maz ko zin. Negodīgs konkurs... Somas laikam jau paziņām uzdāvinātas :D
 • Ieva
  +1 +1 0

  Ieva

  Izdzēš ārā bildi... Nesaprotu es šo konkursu. Vispār idiotisms pilnīgs!
 • foto

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl