Trukšņa lieta: Jūrmalas mērs devies atvaļinājumā

Komentāri

Atvaļinājumā devies Jūrmalas mērs Gatis Truksnis, kuru Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs tur aizdomās lietā par partiju, iespējams, nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā.

Jūrmalas pilsētas domē norāda, ka Truksnis šo atvaļinājumu bija ieplānojis jau sen. Atvaļinājumā viņš būs līdz 13. oktobrim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik Truksnis no kontaktiem ar plašsaziņas līdzekļiem izvairās un piektdien neatbildēja uz LNT Ziņu telefonzvanu un īsziņu.

KNAB sāktajā procesā tika aizturētas četras personas – Truksnis, miljonārs Jūlijs Krūmiņš, savulaik ar partiju No sirds Latvijai saistītais Jorens Raitums un vēl kāds cilvēks, kura identitāte pašlaik nav publiski zināma.

Vakar aizdomās turamie atbrīvoti, un viņiem piemēroti drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, informē KNAB.

Tikmēr Jūrmalas domes opozīcijas deputāti sākuši vākt parakstus sēdes rīkošanai par Trukšņa atsaukšanu no amata. Pagaidām gan parakstījušies tikai četri deputāti, ar ko nepietiek sēdes sasaukšanai.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl