Komentāri
Trūcīgo ģimeņu bērniem nepieciešamas skolas somas, kancelejas preces un apģērbs
FOTO: Flickr

Latvijas Bērnu fonds vēl līdz 31. augustam aicina piedalīties labdarības akcijā Dāvā prieku skolā iet un palīdzēt bērniem no maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm uzsākt skolas gaitas. Bērniem skolai nepieciešamās lietas var ziedot katru dienu no plkst. 12.00 līdz 19.00 labdarības telpā, kas atrodas t/c Galleria Riga, 5. stāvā, Dzirnavu ielā 67.

“Labdarības akciju uzsākām 3. augustā, un esam ļoti priecīgi par cilvēku lielo atsaucību un vēlmi palīdzēt bērniem uzsākt skolas gaitas. Akcijas laikā ir saziedotas dažādas kancelejas preses, apģērbi un apavi, kas būs liels atbalsts ģimenēm no visas Latvijas. Ik dienu labdarības telpā ciemojas vairāki desmiti cilvēku, kas ir ieinteresēti un gatavi ģimenēm sniegt savu atbalstu. Liels paldies ikvienam akcijas atbalstītājam!” stāsta Latvijas Bērnu fonda vadītājs Andris Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl nedēļu, līdz 31. augustam, ikviens ir aicināts doties uz Galleria Riga 5. stāvu, kur iekārtota labdarības telpa, un skolēniem ziedot šādas lietas:

  • skolas somas;
  • kancelejas preces (rakstāmlietas, penāļus, lineālus, šķēres, guašas, otas, zīmēšanas papīru, rūtiņu un līniju klades un burtnīcas, dienasgrāmatas, plastilīnu un tā piederumus, krāsainos zīmuļus, krītiņus, flomāsterus, korektorus, dzēšgumijas, cirkuļus, zīmuļu asināmos, līmi, kalkulatorus u.c.);
  • apģērbu un apavus (skolas vecuma bērniem);
  • sporta apģērbu, apavus un aksesuārus.
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl