Komentāri
Trūcīgo ģimeņu bērniem nepieciešamas skolas somas, kancelejas preces un apģērbs
FOTO: Flickr

Latvijas Bērnu fonds vēl līdz 31. augustam aicina piedalīties labdarības akcijā Dāvā prieku skolā iet un palīdzēt bērniem no maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm uzsākt skolas gaitas. Bērniem skolai nepieciešamās lietas var ziedot katru dienu no plkst. 12.00 līdz 19.00 labdarības telpā, kas atrodas t/c Galleria Riga, 5. stāvā, Dzirnavu ielā 67.

“Labdarības akciju uzsākām 3. augustā, un esam ļoti priecīgi par cilvēku lielo atsaucību un vēlmi palīdzēt bērniem uzsākt skolas gaitas. Akcijas laikā ir saziedotas dažādas kancelejas preses, apģērbi un apavi, kas būs liels atbalsts ģimenēm no visas Latvijas. Ik dienu labdarības telpā ciemojas vairāki desmiti cilvēku, kas ir ieinteresēti un gatavi ģimenēm sniegt savu atbalstu. Liels paldies ikvienam akcijas atbalstītājam!” stāsta Latvijas Bērnu fonda vadītājs Andris Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl nedēļu, līdz 31. augustam, ikviens ir aicināts doties uz Galleria Riga 5. stāvu, kur iekārtota labdarības telpa, un skolēniem ziedot šādas lietas:

  • skolas somas;
  • kancelejas preces (rakstāmlietas, penāļus, lineālus, šķēres, guašas, otas, zīmēšanas papīru, rūtiņu un līniju klades un burtnīcas, dienasgrāmatas, plastilīnu un tā piederumus, krāsainos zīmuļus, krītiņus, flomāsterus, korektorus, dzēšgumijas, cirkuļus, zīmuļu asināmos, līmi, kalkulatorus u.c.);
  • apģērbu un apavus (skolas vecuma bērniem);
  • sporta apģērbu, apavus un aksesuārus.
Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl