Komentāri
Trūcīgo ģimeņu bērniem nepieciešamas skolas somas, kancelejas preces un apģērbs
FOTO: Flickr

Latvijas Bērnu fonds vēl līdz 31. augustam aicina piedalīties labdarības akcijā Dāvā prieku skolā iet un palīdzēt bērniem no maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm uzsākt skolas gaitas. Bērniem skolai nepieciešamās lietas var ziedot katru dienu no plkst. 12.00 līdz 19.00 labdarības telpā, kas atrodas t/c Galleria Riga, 5. stāvā, Dzirnavu ielā 67.

“Labdarības akciju uzsākām 3. augustā, un esam ļoti priecīgi par cilvēku lielo atsaucību un vēlmi palīdzēt bērniem uzsākt skolas gaitas. Akcijas laikā ir saziedotas dažādas kancelejas preses, apģērbi un apavi, kas būs liels atbalsts ģimenēm no visas Latvijas. Ik dienu labdarības telpā ciemojas vairāki desmiti cilvēku, kas ir ieinteresēti un gatavi ģimenēm sniegt savu atbalstu. Liels paldies ikvienam akcijas atbalstītājam!” stāsta Latvijas Bērnu fonda vadītājs Andris Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl nedēļu, līdz 31. augustam, ikviens ir aicināts doties uz Galleria Riga 5. stāvu, kur iekārtota labdarības telpa, un skolēniem ziedot šādas lietas:

  • skolas somas;
  • kancelejas preces (rakstāmlietas, penāļus, lineālus, šķēres, guašas, otas, zīmēšanas papīru, rūtiņu un līniju klades un burtnīcas, dienasgrāmatas, plastilīnu un tā piederumus, krāsainos zīmuļus, krītiņus, flomāsterus, korektorus, dzēšgumijas, cirkuļus, zīmuļu asināmos, līmi, kalkulatorus u.c.);
  • apģērbu un apavus (skolas vecuma bērniem);
  • sporta apģērbu, apavus un aksesuārus.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl