Trolejbusa šoferes tiesa: viņa sola pārsūdzēt piespriesto piecu gadu cietumsodu

1 komentārs

Trolejbusa vadītājai Birutai Pētersonei, kura 2014. gada pavasarī uz gājēju pārejas notrieca sievieti un bērnu, par to uz pieciem gadiem būs jādodas cietumā. Tā lēmusi tiesa. Tāpat viņai uz trim gadiem liegts vadīt transporta līdzekļus. Tieši šādu sodu tiesai bija lūdzis piespriest prokurors. Pati trolejbusa vadītāja savu vainu traģēdijas izraisīšanā atzina tikai daļēji, un viņas advokāts norādīja, ka šis spriedums noteikti tiks pārsūdzēts.

“Protams, kad man liekās, ka šis sods ir nesamērīgi bargs, un es jau izrunājos ar Birutu, savu klienti, ka mēs noteikti pārsūdzēsim šo spriedumu, bet tas notiks tikai tad, kad mēs saņemsim pilnu spriedumu,” teic advokāts Aldis Razgaila.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Traģēdija notika aizpagājušā gada pavasarī. Saskaņā ar apsūdzības rakstu trolejbusa vadītāja, tuvojoties gājēju pārejai Čaka ielā, brauca pārāk ātri un laikus neievēroja sarkano signālu luksoforā, tādējādi izraisot avāriju. Vēl skandalozāku slavu šī traģēdija iemantoja, kad apdrošinātājs “Gjensidige” bojāgājušās sievietes vīram un bērna tēvam kompensācijā par to piekrita izmaksāt tikai 300 eiro. Tiesāšanās par to vēl turpinās.

TOP komentāri

  • sm.
    0 0 0

    sm.

    Vai Birutas advokāts aizstāv klienti, vai tomēr Rīgas satiksmi, kas viņam maksā algu? Vai Rīgas satiksme nodrošināja trolejbusa vadītājai pietiekamu atpūtas laiku un veselības pārbaudes, lai nebūtu pārstrādāšanās?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl