Komentāri

Ministru kabineta lēmums par trokšņu līmeņa paaugstināšanu ir pretrunā ar Satversmi un daudziem likumiem. Intervijā 900 sekundēm tiesībsargs Juris Jansons norāda, ka tas būtu jāatceļ.

Kā viens no piemēriem, kur trokšņu līmenis sagādā problēmas vietējiem iedzīvotājiem, ir Biķernieku trase. Kā liecina iedzīvotāju aptauja, 75% respondentu ir pret trokšņu līmeni Biķernieku trases apkaimē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda Jansons, ņemot vērā trokšņu līmeni, tā vai nu jāpārceļ, vai arī jābūvē sienas, jo šie trokšņi ir nerūpēšanās par vidi. 900 sekundēs viesojās ar premjers Māris Kučinskis, kurš norādīja, ka pats dzīvo Biķerniekos un ir priecīgs par trasi. Saistībā ar trokšņiem un tiesībsarga sniegto informāciju viņš solīja to pārbaudīt un risināt.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl