Trīs Rīgas skolas šogad Zinību dienā iegūst jaunas dvesmas

Pievienot komentāru
Trīs Rīgas skolas šogad Zinību dienā iegūst jaunas dvesmas
Šogad atjaunotos sporta un fizisko aktivitāšu laukumus saņem Rīgas Pļavnieku pamatskola, Rīgas 64.vidusskola un Rīgas 25.vidusskola. (Dmitrijs Suļžics / f64)

Piektdien, 1. septembrī, Zinību dienā Rīgas domes vadība pie trim skolām atklāja atjaunotos sporta un fizisko aktivitāšu laukumus.

Šogad atjaunotos sporta un fizisko aktivitāšu laukumus saņem Rīgas Pļavnieku pamatskola, Rīgas 64.vidusskola un Rīgas 25. vidusskola.

Rīgas Pļavnieku pamatskolā izveidota multifunkcionāla velosipēdu, skrituļslidu un skrituļdēļu trase, savukārt Rīgas 64. vidusskolas sākumskola šogad ir pilnībā rekonstruēta, kā arī ieguvusi jaunu sporta un fizisko aktivitāšu laukumu.

1. septembrī Rīgas 25. vidusskolā atklāja atjaunoto stadionu un no jauna izbūvēto sporta kompleksu ar vingrošanas zāli. Šovasar ir mainījies arī skolas vizuālais tēls pēc fasādes siltināšanas darbiem un ir labiekārtota tās teritorija.

Visi no jauna atklātie sporta, fizisko aktivitāšu un bērnu rotaļu laukumi pie skolām ikdienu būs pieejami ne tikai skolu audzēkņiem, bet arī pilsētas apkaimju iedzīvotājiem.

Lasi vēl