Trīs cilvēki pie Saeimas protestē pret savvaļas sugu dzīvnieku izmantošanu cirkā

9 komentāri
Trīs cilvēki pie Saeimas protestē pret savvaļas sugu dzīvnieku izmantošanu cirkā
Ilze Vēbere/ TV3 Ziņas

Pirmdien, 12. jūnijā, trīs cilvēki protestē pie Saeimas ar mērķi panākt noraidījumu Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšlikumam, kas paredz atļaut cirkos izmantot tādus savvaļas dzīvniekus, kuru sarakstu noteiks Ministru kabinets.

Kā novēroja TV3 Ziņas, protestā piedalās trīs cilvēki – divi dala informatīvo materiālus, savukārt viena sieviete ieslodzīta krātiņā, kas metaforiski simbolizē, cik šauros un neērtos apstākļos cirka dzīvniekiem jādzīvo – īpaši ceļojošo cirku, jo tajos ir visgrūtāk ievērot labturības noteikumus.

Foto: aktīvisti pie Saeimas protestē pret savvaļas sugu dzīvnieku izmantošanu cirkā

TOP komentāri

 • Ieva Ieva Ieviņa
  +5 +3 -2

  Ieva Ieva Ieviņa

  kaut kādi jukuši ar to cirku un dzīvniekiem..kas tas par cirku,ja nav dzīvnieku..lai iet grāvjus rakt tie aktīvisti un nelaiž muļķi!!!!
 • Adrianna Simpson
 • aktrīze
  +2 +1 -1

  aktrīze

  Jūs, mežoņi, labāk vēl pieprasiet, lai atjauno raganu publisku dedzināšanu, tā bija viduslaiku izklaide tādiem kā jūs. Tā, kas trīsreiz ieva - tu laikam esi no tā kontingenta, kas grāvjus vien rok un augstāk par savu grāvmalu neko neredz?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl