Trīs cilvēki pie Saeimas protestē pret savvaļas sugu dzīvnieku izmantošanu cirkā

9 komentāri
Trīs cilvēki pie Saeimas protestē pret savvaļas sugu dzīvnieku izmantošanu cirkā
Ilze Vēbere/ TV3 Ziņas

Pirmdien, 12. jūnijā, trīs cilvēki protestē pie Saeimas ar mērķi panākt noraidījumu Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšlikumam, kas paredz atļaut cirkos izmantot tādus savvaļas dzīvniekus, kuru sarakstu noteiks Ministru kabinets.

Kā novēroja TV3 Ziņas, protestā piedalās trīs cilvēki – divi dala informatīvo materiālus, savukārt viena sieviete ieslodzīta krātiņā, kas metaforiski simbolizē, cik šauros un neērtos apstākļos cirka dzīvniekiem jādzīvo – īpaši ceļojošo cirku, jo tajos ir visgrūtāk ievērot labturības noteikumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: aktīvisti pie Saeimas protestē pret savvaļas sugu dzīvnieku izmantošanu cirkā

TOP komentāri

 • Ieva Ieva Ieviņa
  +5 +3 -2

  Ieva Ieva Ieviņa

  kaut kādi jukuši ar to cirku un dzīvniekiem..kas tas par cirku,ja nav dzīvnieku..lai iet grāvjus rakt tie aktīvisti un nelaiž muļķi!!!!
 • Adrianna Simpson
 • aktrīze
  +2 +1 -1

  aktrīze

  Jūs, mežoņi, labāk vēl pieprasiet, lai atjauno raganu publisku dedzināšanu, tā bija viduslaiku izklaide tādiem kā jūs. Tā, kas trīsreiz ieva - tu laikam esi no tā kontingenta, kas grāvjus vien rok un augstāk par savu grāvmalu neko neredz?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl